Türkiye'de kızlarla nasıl tanışılır?

Bu siteye Türkiye'deki hayatı öğrenmek için kaydoldum. Yurtdışında yaşıyorum, aklımda öğrenmek istediğim birkaç soru var. İlkinibugün soruyorum. Önce, sık rastladığım birkaç izlemimimden bahsetmek istiyorum: Bir cafe, vs. otururken 2-3 kız bir masada oturuyor, onları beğendiği belli olan 2-3 erkek az ötedeki veya yan masaya oturuyor. Bazen aralıklarla, bazen dik dik kızlara bakıyorlar (buna Türkiye'de kesişme deniyormuş. Dünya'da kızları çok korkutan psikopat bakışlar), ama ne erkekler ne kızlar konuşmuyor, sonra erkekler kalkıp gidiyorlar, aslında tanışmak istediklerine eminim, ama konuşmuyorlar. Bazen erkekler oradayken kızlar foto çektirmek istiyor, garsondan rica ediyorlar, sonra enteresan pozlar ve yan gözle erkeklere bakmalar, erkekler çok ciddi poz ile sadece yemeklerine, içeceklerine bakıyorlar, garson ise sulu şakalar, sonuçta erkekler konuşmadan kalkıyor. Yoldan spor pahalı bir araba içinde iki erkek geçiyor, kızların masasının önünden tekrar geçiyor. Erkekler park edip yan masaya oturuyorlar. Bu arada hep telefon, cüzdan, anahtarlar herkeste masada. Ve aynı yukarıda dediğim şeyler oluyor. Erkekler kalkıp gidiyor, araba yanımızdan geçiyor, sonra tekrar geçiyor, sonra tekrar geçiyor. Sonuç: konuşmuyorlar. Başka bir olay kulüpteydim, tipim iyiydi, fakak üzüntülü, sıkıntılı bir günümdü. Barın orda problemlerimi düşünüyordum. Herkesin baktığı çok güzel bir kız vardı. Yanıma geldi tanıştık, o gece çok eğlendik. Bir ara dedi ki herkes bana asılıyordu, birtek sen ilgilenmiyordun, bu yüzden seninle olmak istedim. Eh, gece güzel geçti, ama kız ile tanışmak için depresyonda mı olmalıyım, yani formda olsam gidip konuşsaydım tanışmayacaktı? Benim bulunduğum ülkelerde birini beğeniyorsan (zaten pozitif enerjiyi hissedince) gider konuşursun, (tabii, kız ilgili değilse kibarca gidersin). Ben de düzgün biriyim, yakışıklı, kültürlü standarddayım, maddi durumum iyi nerede nasıl konuşulacağını, davranılacağını biliyorum. Türkiye'de birini beğensem nasıl tanışılır?
Güncellemeler:
güncel
güncelle
gün

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit tanışılamaz :D
    abi biz kaçmaya çalışıyoruz sen buraya geliyorsun valla :)

0|1
    0|0
    • :) aslında haklısın gibi de; bu sene bazı işlerim dolayısıyle git gellerim olacak; bunlar bir garip deyip kesip atmak istemiyorum, beğendiğim bir kıza rastlarsam sence ne yapmalı? mekanına göre de fikirlerini yazarsan sevinirim. (Bu arada yorumun etkiledi, Türkiye'deki zamanımda haftasonları yakın yerlere, kiev, odessa gibi gitsem demiyor değilim).

• hocam türk toplumu hastalıklı bir toplum
      hatta sick societies kitabında da geçiyor...
      burada insanlar çok küçük yaştan itibaren birbiri ile düzgün iletişim kuramıyor
      karşı cinslerde aynı şekilde
      ne kız tavlama taktikleri ne manipülasyon teknikleri...
      ben sana burada ne yazsam ne anlatsam fayda etmez
      barda bira ısmarladığım kızın gelip suratıma atmaya çalıştığını bile bilirim...
      o yüzden yapcak bişi yok

• Bu görüşü en iyi görüş seçerek psikoloji ve psikiyatride bir terim olan '' Kötü Durumun Kabullenilmesi'' 'ni seçmiş oluyorum. Soruma gelen yorumlar ve kendi bilgilerim şu an için bu şıkkı seçmemi gösteriyor. Fakat kısa bir süre içerisinde güneşli günlerin, baharın gelmesi ile bu sorumu yineleyeceğim. Belki baharda yükselen moraller ve soruma daha fazla cevap katkısı ile daha umutlu cevaplar olabilir. Sağlıcakla kalın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

69
  • Türkiyede istediğin sevdiğin kişiyle bir olmak çok zor... Çünkü insanlar öyle bir güvensilik ortamı yaratmış ki gerçekten sevdiğin, bu güvensizlikten dolayı size pek sıcak bakamıyor.. Durum bu.

0|1
    0|0
  • Samimi, güler yüzlü ve ilgili olman yeterli isede malesef devir hızla değişiyor. Oaran olacqk, harcayacak, satın alacak, yedirip içirip gezdirecekain, gece muhakkak serhoş olunacak ve hiç bir şey hissetmeden hayvanlar gibi sevişecek anı yaşayacak sabah sende kimsib nerden çıktın buraya nasıl geldim modunda çekip gidecek hat8rlamayacaksın bile. Evet gerçekten aşka saygı yok, sevgi, tutku, özlem yok sorumluluk yok hayatlar tercih ediliyor ve evlenecek kadın bulamıyoruz artık. Yani Avrupa bu çöküşü yaşadı tiparlanıyor iken biz daha yeni ve daha beteri ile girdik pisliğin içine. Şimdi bu rezillikler için cep telefonlarımız, eşyalı günlük kiralık evlerimiz, okul bahanesi ile gittiğimiz üniversitelerimiz ve bol miktarda rezilliği bir yaşam biçimi kabul etmiş kadınlarımız var.18-24 yaş gurubumuzun nerden baksan tamamına yakını arkalı-önlü delik deşik, ar namus kalmamış, gelecek vadetmiyen, aile olmak ve aileyi ayakta tutmak adına hiç bir şey yapmayan, iğne ucu meselelerlw boşanan ve özgür olmak varmış ya diyenler anlayacağın gelne Türkiyeye... Bak hızla Türkiye dışından evleniyoruz artık...

0|0
    0|0
  • Kendinizi gösterme çabalarına girmeyin çok sapşal gözüküyosunuz. d 2-3 anlamlı bakış ve kibar bir tavırla, samimiyetinle tanışmak istediğini söyledğin zaman sanmyrm tepki verecek bir kız oldğunu. Tepki verenler genellikle karşılarnda kaba yaubali bir hödük görünce ne yapacaklarını bilemediklernden normal öyle davranmaları. d

0|1
    0|0
    • Yorumun için çok teşekkürler. Kızlar arasından en pozitive, medeni yorumu sen yaptın. Ne yazık ki, sadece seninkisi pozitive bir yorum olduğu için durum pek iyi gözükmese de Türkiye'de medeni iletişim olabileceği, insanların kabalık, kötü tutum değil de hoşgörü ile iletişim kurabileceklerine yönelik bir umut aldım. Yorumun pozitive enerji veriyor. Teşekkür ederim.

• Rica ederim ben teşkr ederm :)

• Ruhsal sikintilari ve eğitim sorunu olan bir toplum bizimkisi. Tanışma ritüelleri medeni toplumlardan cok farklı. Iliskiler de menfaatler üzerine kuruluyor ve bolca yalan içeriyor. Başka secenegin varsa türk kızlarından uzak kalmani tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Zaten Türkiye'de yaşamıyorum, hatta güzel, hareketli, eğlenceli bir hayatım var. Doğrusu şimdi bu yorumlara bakınca çok güzel kızlarla şanslı bir hayatım olduğunu görüyorum. Ama Türkiye'ye geldiğimde burada da iyi bir tanışıklık yaşasam, beğendiğim biri olsa diye düşünmüştüm. Gerçi sorum genelleme idi. Doğrusu zaten problemli olduğunu bildiğim bir konuda arkadaşların bu kadar negativ, umutsuz yazdığını görmek de üzücü. Daha ileride güneşli bahar günlerinde sorumu yineleyeceğim, belki daha moralli cevaplar gelir. Bu yaz Minsk'de eğlence sektöründe bir yer açacağım sanırım. Burada bana cevap veren arkadaşları bir şekilde davet edip en azından orada eğlenceli bir şey yapmayı düşünüyorum. İlgine teşekkür ederim.

• Bu arada minskte yaşamak bence cok güzel olmalı. 1994 te Minsk e yakın bir şehir olan Borisov da çalışırken minski de görme şansım olmuştu. Orada yaşayan bir tanıdığım olsa yine gitmek isterim. Umarım sen de başarılı bir yatırım yapmayı başarısını.

• Sposibo. 1994'den bu yana çok şey değişti. Ben 2000'lerden beri gidip geliyorum, Minsk'de 2 senedir bir şirketim de var. Çok değişik bulacağına eminim. Her halukarda benim için dünya'nın en mutlu, huzurlu, eğlenceli yeri. İnsanların güzelliği ve iyiliği büyülüyor, sadece bizim gibi orada bulunmuşlar bu hissi anlayabilir sanıyorum. Kimbilir, orada görüşürüz belki. Teşekkür ederim.

• ben türkiye de yaşıyom öğrenemedim ki, sen nasıl öğrenecen. şimdi papua yeni gine veya yeni Zelenda da yaşasam bile bir kız bulmuştum. hiç değişe dilimden anlamıyo, ben onu beden dili ile ikna ederdim. o anlardı.

0|1
    0|0
    • :) . Bu arada Avustralya ve Yeni Zelanda'da kızlar çok güzel ve sıcak kanlı olurlar; şaka değil, bulurdun :).

• Yok oralara gitmedim, fakat Avustralyalı çok kızla tanışmışlığım var, çok güzel, hepsi top model ölçülerinde kızlar ve çok sıcak kanlılar. Bir an oralarda seni işaretlerle onlarla anlaşmaya çalışıyor diye düşündüm, gülümsedim, ve bence yüzde yüz seni severlerdi.

• sağol abi.. teşekkür ederim. laf aramızda bizim bu türk kızları çok kaprisli.

• Kızlarla tanışırken ben
    https://www.youtube.com/watch?v=LTm5rsO0aOY

0|1
    0|0
    • WOW! Bu tip bir ortamda, bu tip bir iletişimde olabilmek için yanımda bir psikiyatr danışman ile dolaşmalıyım. Böyle bir görüşmede bulunabileceğimi zannetmiyorum, o neydi ya!!! Süper bir yorum videosu yapmışsın.

• sana bakıyorsa ilgisi varsa konuş yoksa yurtdışında gördüğün nezaketi bulamassın ağzına sıçarlar bunlar

0|1
    0|0
  • çok iyi gözlemlemişsin zaten. biz de kız erkek ilişkileri arızalı :)

0|2
    0|0
    • Tek cümle ile özetlemişsin :) . Yine de kesip atmak istemiyorum, sence burada beğendiğim bir kıza rastlasam nasıl tanışılır, başlanır? mekanına göre de fikir yazarsan sevinirim.

• burdaki kızların çoğu ergen ya da ergen gibi davranıyor. gördüğüm en umutsuz site

• :) Belki. Türkiye'de beğendiğim bir kıza rastlasam demek istemiştim. Türkiye'de beğendiğim bir kıza rastlasam ne yapmak lazım konusunda, değişik mekanlar için de fikirlerini duymak isterim. (daha sonra bu değindiğin konuda da sorum olacak aslında, tespitin doğru. Özellikle ex-Soviet, Doğu Avrupa'daki genç kızlar aşırı olgun davranırken; Türkiye'de kızlar çocuk gibi davranıyorlar, farkındayım).

• Masallah ne yazmisin abi...
    Simdi bunu yadinya emin ol mesaj kutun avcilarla dolar.😂

0|1
    0|0
    • :) . Yok. Pek cevap bile alamadım, çünkü bu soruyu sorduğum gün günün sorusu olan İşte benim stilim'in Azeri versiyonundaki bazı çığlıklar olan videonun ne güzel olduğu sorusuna cevap vermekle meşguldu sitedekiler. Senin dediğin şekilde bu sitedekilerden bir ilgi istesem şu soruyu soracağım '' Yanından geçerken komşunun kızı/oğlu 'haa' dedi; bana aşık mı acaba? Yoksa içine şeytan mı kaçtı? Bu korkunç durumda 3 gün üzerime sarmısak sürüp sonra komşumun kızı/oğluna sarmısaklı kızgın yağ mı atmalıyım? ''. İşte bu soru kesin bu sitede favori soru olup, dediğin ilgi bana olur. :) Saygılar.

• Hahahahaha hahahaha 😂😂😂😂😂sarimsak haa. ilahi :))

• Boşver Türkiyedeki hayatı. Bak yurtdışındaki hayata.

0|1
    0|0
    • Aslında aklın yolu bir; mantıklı yorum. Fakat bu sene bazı işlerim dolayısıyle Türkiye'ye git gellerim olacak. Yukarıdaki yoruma yazdığım gibi. Sence burada beğendiğim bir kıza rastlarsam nasıl tanışılır, başlanır; mekanına göre de fikirlerini yazarsan sevinirim.

• avrupayı düşünüyorum ben. türkiyedi kızlar umrumda değil. umarım yabancı biriyle tanışırımda. beni alır götürür buralardan.

0|1
    0|0
  • Cıvik davranma delikanli ol ve kiza hemen yavsama

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim. Klas bir görüntüm vardır; cıvık, yavşıyan biri olarak gözükeceğimi zannetmiyorum. Fakat gereksiz kasılmalar, asık suratlı olmak bana göre değil, olduğum gibi davranırım genelde. Teşekkür ederim yapmamam gerekenleri yazmışsın; Peki yapmam gerekenler nelerdir? Değişik mekanlara göre değişik fikirler yazarsan memnun olurum. Tekrar ilgine teşekkür ederim.

• Yazını çok beğendim Pua misin?

0|1
    0|0
    • In a way yes. Doğrusu burada kullandığım nickim de Rusya ve Moldova'da oranın populer olan bazı kişileri tarafından takılmış olan orijinal nickim. Önceden L. A. Playboy clubda memberlığım da vardı, oradaki bazı görevliler Hugh'un varisisin diye şaka yaparlardı. ;) . Yorumun çok isabetli aslında. Anyway, bazı tavsiyelerin var mı? Pick up veya başka şekilde, Türkiye'de hoşlandığım bir kıza rastlarsam ne tavsiye edersin? ( Bu arada sen de sosyal ilişkilerde bir mastersın sanırım ;) ) Teşekkürler.

• @aerolite Anladım. O zaman Estağfurullah, kesinlikle loser olduğunu düşünmüyorum. Olsa olsa alçakgönüllülükten böyle yazmıştır. Bence değerli bir arkadaşımız. Yorumundan hoş, bilgili, dirkaç dil konuşan, eğlenceli, kültürlü biri olduğunu söyleyebilirim. Herkes Pua gibi bir terimi tam da yerinde kullanamaz. Ben kendisine de, sana da açıklaman ve ilgin dolayısıyla çok teşekkür ederim.

• Rica ederim.

• Ters tepki verirler o yüzden tanismamak daha iyi

0|0
    0|0
  • Nasıl bu kadar iyi Türkçen var

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...