French kissin püf noktaları nelerdir?

Erkek arkadaşım french kiss istiyo ama ikimizde dilimizi ilerletince olmuyor sizce nasıl olabilir yani dediki bu tam böyle olmuyo izin vermiyosun seni tam öpmeme ben dilimi hiç oynatmıyım o mu hareket ettirsin nasıl istediği gibi keyif alır?

0|0
521

En İyi Erkek Görüşü

• evveliyatla parnterinize yavaş yavaş ağzınız kapalı bir şekilde yaklaşın. malum ağız açık dil dışarda partnere gitmek olmaz..

önce dudaklar birleşsin, yavaş yavaş opüşün. dişler birbirine çarpmasın. en rezil edici durumlardan biridir kanımca.

öpüşürken ilk etapta gözlerinizi açın. belki bu hapşırırken açık gözlerle hapşırmak gibi zor olabilir, ancak öpüşürken biraz gözleri aralayın. size doğru bakan iki tane göz ile karşılaşabilirsiniz. işte o an herşey biter, öpüşmek inanılmaz zevkli bir hale gelir.

french kiss'e geçilir ardından istenirse. bu kısma şimdilik gerek yok, ihtiyaç halinde onu da yazarız:)

kötü öpüştüğünüzü nasıl öğrenirsiniz? eger kötü öpüşüyorsanız, partneriniz ile olan ilişkileriniz sırasinda partner öpüşme bölümünü kısa kesecek, hatta onu boşverip direkt olaya dalacaktır. böylece kötü bir öpüşmeci olduğunuzu anlayabilirsiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yazsana youtube'a bayagi iyi ogretiyor :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

420
  • Dilleri birbirinizin ağzına sokun ve öyle kalın hiç kıpırdamadan.

2|0
    0|0
  • Valla burda bunu açaıklayana aşkolsun sende anlayabiliyorsan helal olsun deneyimler uygulamalar önemlidir meraklanma zaman içinde tekniğini kavrarsın)) o zaman kadar geçen sürede de ya ben bişey bilmiyormuşum boşa geçmiş yıllar diyeceksin))

0|0
    0|0
  • Kocanızla yapın şunları sonra parasımı yiyemezsiniz

1|0
    0|0
  • yav özenti özenti işler yapmayın yapıştıracaksın duvara dalacaksın o kadar işte herşeyi zorlaştırmaya ne meraklısınız

0|0
    0|0
  • Guldum harbi guldum F. Kiss mi istiyor bence kendi beceremiyordur.

0|0
    0|0
  • Diller birleştikten sonra dudaklar birlessin diye içeri geri cekceksiniz ağız hafif açılırsa dudakalr temas ederken diller de dans edeblr

0|0
    0|0
  • Ulan😆😆 kafaniz nasil calisio anlamiorum yeminle😆

0|0
    0|0
  • tek püf noktası karşındakiyle aynı anda aynı şeyden aynı hazzı duyman ve yaşattığını yaşaman.

0|0
    0|0
  • siz gidin şahin-K izleyin canım. french kiss sizin neyinize

0|0
    0|0
  • Bence siz şunu türkishce yapin. siz baya bu konuya fransiz kaldiniz.

0|0
    0|0
  • bu ne be çocuk istiyo gibi, yaş tutmuyor kesin. sorunun kendinde hayır yok :)

0|0
    0|0
  • Alt üst sag sol yerleştirceniz oluruna bırakcanız gitcek

0|0
    0|0
  • bunu nasıl tarif edicek millet burdan gel 2dk da öğreteyim

0|0
    0|0
  • Hahaas fransiz opucugunu de bilirmis☺😅☺

0|0
    0|0
  • burda direk kamusutra dersi alırsın dikkat et

0|0
    0|0
  • dilleşirken kilitlenmeyin haaa :))))

0|0
    0|0
  • Normal öpüşün

0|0
    0|0
  • :D French felan Boskoyun ya kafanıza göre takln :D

0|0
    0|0
  • bana da öğret.

0|0
    0|0
  • Frenchh kiss sadece dili kullanmak demek degilki.

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum kendi stilimle öpmek daha iyi

0|0
    0|0
  • French mırench ne ayaksın sen kız

0|0
    0|0
  • Dans eder gibi akisina birakin...

1|0
    0|0
  • Yok anasını satayım dilini kulağından içeri soksun :)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...