Kızlar neden sevgilisi olan erkeklere daha çok ilgi duyarlar?

Kızlar neden sevgilisi olan erkeklere daha çok ilgi duyarlar? Kız arkadaşım olduktan sonra çevremde daha fazla kız gelip benimle konuşmaya başladı. Bunun sebebi nedir özellikle bayanlar söylermisiniz? Kız arkadaşımda kıskançlık yapmaya başladı 😔

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• şu an güzel bir ilişkin varsa 'İlişkisini güzel yürütüyor bu tam sevgili olunacak erkek' diye düşünüyorlardır. Öyle kızlar saç baş yolmalık..

0|1
    0|0
    • Ahaha.. Kıskanıyorlar yani. Hiç böyle düşünmemiştim teşekkürler yorumun için :)

• Hmmm... Evet iyi bir birlikteliğimiz var dediğin gibi olabilir. Neyse dikkat etmek lazım :)

• :) bence de dikkatli ol

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Şöyle söyleyeyim ben. Facebook ta ilişkisi yok yazıyordu kızlarla gayet güzel iletişim kurup arkadaş olmaya çalışıyordum yapamadım tabiki de ne zaman ilişkisi var yazıyordu 10 tane arkadaşlık isteği aldım sevgili onlar için çok önemli bir konu kıskandıklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • İlginç bir durum ya, bende meraka bağlıyorum bu durumu

• Sevgiliyi geçtim evli erkeklere bile talep daha fazla :D

0|0
    0|0
    • Evlenince düşünemiyorum ne olur halimiz 😔

• Çoğunluk olarak kızlar, kıskançtır ve rekabetle beslenir. Senin yanındaki kız arkadaşını görünce, onunla rekabet etmek, egolarını tatmin etmek için sana bakarlar, sana yazarlar.

0|0
    0|0
  • Tam tersi uzak. dururum

0|0
    0|0
    • Peki sizce sebebi ne olabilir?

• Cunku ask imkansızı sever

0|0
    0|0
  • Bilmem :D

0|0
    0|0