Arkadaslar ben hep yaziyorum mesaj atiyorum neden o hic yazmiyor sade sorulara cevap veriyor hic soru sormuyor Neden?

Söyle anlatayim on günden beri birisiyle konusuyorum ilk on gün güzeldi hersey ama hep soru cevap gecti ben sordum o cevapladi hic sormuyor o bisey sade sorularima cevap veriyor neden ama neden kendi kendi hic yazmiyor erkekler biraz farkli mi düsünüyor?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır farklı düşünmüyoruz. Sadece bizde insanız ve ya yeni bir ilişkiden çıkmış biraz ara vermişizdir, ya da ciddi bir ilişkimiz vardır arkadaşça bakarız meseleye. bence siz kedinizi fazla kaptırmış, karşı tarafında bir aklı, kalbi, ruhu ve duyguları olduğunu hiçe saymışsınız. Evet istemiyorsa istemiyordur. Siz elinizden geleni yapmışsınız çünkü...

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim cevapiniz icin ama anlamadigim bir konu var tamam ben onu buldum
      Faceden ilk ben yazdim ama cevap verdi istemese vermez diyorum ve ayrica ilk günler Övgüler yapti ama sordugum zamsn rahatsiz ediyormuyum seni dedigimde yok hsyir diyor ama kendilinden bisey sormuyor? Neyse yazmam ama daha

• Cevap yazan yok mu bana?

• Gerçekten hersey açık aslında sizi şu an bir arkadaş bir kardeş olarak görüyor olabilir. Gerçekten ciddi bir ilişkisi vardır ya da başka öncelikleri vardır. Ne dedim sadece akışına b8rakın. Sık sık merhaba nasılsın deyin, onunla bir şekild bir şeyler bulun konuşup dikkâtini çekmek adına. Evet bazen sihirli değnekte yetmiyor hokus pikus oluversin diye...

En İyi Kız Görüşü

• Biraz geri cek kendini. Atilma herseye

1|0
    0|0
    • Anlamiyorum ama cok mu bunaltim döner mi geri acaba icim icimi yiyor ama eger yazarsa o napiyon hic yazmiyon derse ne cevap vermem gerek ki?

• Biraz yogundum dersin. Birak merak ettir kendini. Kendini herseye atan kizlari basut görür erkekler. Bu kiz cepte zaten. Onun icin mücadele etmem gerek degil. Savas vermek zorunda da degilim der düsänür sklr. Tabiyat geregi erkekler savastiklari kizlari daha cok elde tutuyolar. Tabi geneli böyle..

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

19
  • Seni tanıdıkça uygun kendisine uygun birisi olmadığını düşünmüştür. Şu an yapman gereken ise mesaj atmayı, stalklamayı bırak. instagram, tweetter, facebooktan hiç bir gönderisini beğenme, hatta snapten bile izleme. Gördüğünde ise sadece selam vermekle yetin. O zaten kendi kendine "noluyo lan" diyecektir. İşte o zaman mesaj atarsa sende sade sade cevaplar verirsin. Esrarengiz ol biraz.

1|0
    0|0
    • Cok Teşekkür ederim

• Cok cok haklisiniz ama kendimi tutamiyorum yazmak istiyorum konusmak istiyorum onunla icim icimi yiyor sanki nasil silip atcam? Amaokadar haklisinizki bide olurda yazarsa bana neden yazmiyorsun nedesememki ben benim kafa durdu tamammen

• sen devamlı üzerine düştüğün için o böyle yanlış yapıyosun kız böyle davranması gerekli yanlış yapmışsın senin bu tavırda olman lazım ;)

0|0
    0|0
  • nedenini sor ona bir şeyden rahatsızsan ilk karşı tarafla konuşmalısın

1|0
    0|0
  • Dikkat et

1|0
    0|0
  • Hoşlanmıyor

1|0
    0|0
    • Ama söyle desem ilk konusmayi ben baslatim konusduk soru cevap ilk basda oda soruyordu ama ilk yazan hep benim neden ama? Ama ilk yazismalarinzda neden benimle ilgilendi ve hata diyorduki kivircik sac sana daha guzel yakisiyor duzleme sacini ama belki korkulari vardir ondan yazmiyordur mu acaba ya da bunaladi hep yazdim diye cevapiniz icin tsk😉

• Bunalmış

• seni merak etmiyor demekki.

1|0
    0|0
    • Acaba diyorum cok mu yazdim bunaldi benden erkekler nasil bu konuda bilmiyorumki ben hic yazmim galiba alisti yazmam eger yazasa benimdir yoksa daha yazmam? Teşekkür ederim cevapiniz icin

• Baska birini bulmustur bu sitede herkes kiz avinda e malum bir surude bayan var senden iyisi vardir.

• Bilmem, ona direkt sorabilirsin. ☺

1|0
    0|0
  • Herşey kendine baglayana ya da alıştırana kadar.

1|0
    0|0
  • Yok kanka isteksiz ondan

1|0
    0|0
  • bir kac gün mesaj atmada aklı başına gelsin

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...