Sevmediğin biriyle çıkmak yanlış mı?

birini sevmeseniz bile o sizi çok seviyor diye çıkmak saçma mı sizce? mesela biri beni çok seviyor bende sevilmek istiyorum artık ama çocuğu hiç sevmiyorum sizce çıksam mı?

0|0
1128

En İyi Erkek Görüşü

• Sanirim Yorumlari okumussundur yegenim.
    Ekleyebilecegim su: insan sevdigi kadar gormez; duymaz. sen onunla devam ettigin surece senin sevmediginin farkina bile varmaz en azindan hoslandigini dusunur.
    Sevemeyeceksen umit verme derim.
    Ya anilar? Seninle oldugu sureyi nekadar uzatirsan bitirdiginde de o kadar cani yanar.
    Istersen kendini bir yokla. hic birsey hisetmiyorsan uzulecegini bilsende bitir derim. zararin neresinden donersen kardir yegenim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki türlü düşünmek lazım sevilmek istiyorum diyorsun önceleri görücü usulü daha yaygındı hala var nadir olarak ama sevmeyen insanlar birden birbirine öyle bir tutkuyla bağlanıyorki ilerde severmisin bunu kendine sor ama yok bana göre bir insan değil sırf sevilmek istiyorum dersen yazık etme çocuğa çünkü vicdanın seni rahat bırakmaz yine memnun kalamazsın.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1027
  • Bnce yanlis değil sadece basta bunu ona soyle dwki suanda sana karsi bisi hissetmiyorum fakat 1 sans vermwk en azindan denwmektwn zarar gelmezde eger iliskiniz biterse sen ona bastan soyledim diyebilirsin bakarsin belki ilerde sirilsiklam asik olursun.)

0|0
    0|0
  • Neden çıkıpta onun duygularıyla oynayasın ki sonuçta o sana aşkla bakacak başını yastığa koyduğunda vicdanın sızlamayacak mı?

0|0
    0|0
  • İnsan Sevmediği Biri İle Muhakkak Çıkarları İçin Çıkabilir Fakat Sırf Onu Seviyor Diye Çıkıyorsa Yanlıştır.

Yazık Sevilmeyen Tarafa.

0|1
    0|0
  • Yanlıs tabı senın duygu karmasanın cocukla ne alakası var uzulen o olur

0|1
    0|0
  • elbette yanlış sırf onun gönlü olsun diye bu durumu yapıyosan ilahi adalet var daha kötüsü senin başına gelir.

0|0
    0|0
    • onun gönlünden banane ama ben kendimi iyi hissediyorm bana öyle ilgili davranınca

• o senin bastırılmış duyguların o zaman, aynısı da başına muhakkak gelecektir demek istediğimi anlarsın o zaman

• sevmediğin birisiyle birlikte olup ona haketmediği şeyler yaşatma elbet farkına varır onun duygularıyla oynamaya hakkın yok

0|0
    0|0
  • Çıkma sonra gider başkasına tutulursun ona yazık olur

0|1
    0|0
  • çık tabi yarın bigün terkedersin çocukta kalp yok çünki çık çık

0|1
    0|0
  • Bu senin kararın ilerde onu daha çok üzmeyeceksen cık

0|1
    0|0
  • Kızlara böyle rahat konuşma hakkı verdiğimiz için kendimize kızıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorsan kanın almaz. Çıkma, sonra daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • bence baştan söyle sonradan üzülmesin gerçeği söyle ileride olursa devam ederiz diye

0|1
    0|0
  • Yazık duygularıyla oynama

0|1
    0|0
  • saçmalama, kimsenin duygularıyla oynama.

0|0
    0|0
  • Tabiki yanlış

0|0
    0|0
  • Birak cocuguda unutsun seni

0|1
    0|0
  • bir de dogru olsaydi barii

0|1
    0|0
  • Ben cikmazdim
    Saçma

0|0
    0|0
  • Evet yanliş tabiiki sevmiysun sevgili olmamalisin

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
  • evet yalnış

0|0
    0|0
  • Sacma , bu işin vicdani yapılanı yoktur

0|0
    0|0
  • Bence yanlis degil

0|0
    0|0
  • çık tabi en azından sevişirsiniz.

0|0
    0|0
  • Hayir duygulariyla oynama Allah var

0|0
    0|0
  • Ay o ne be. sevgiyi basitleştirmeyin yahu

0|0
    0|0
  • Evet saçma. Asla olmam.

0|0
    0|0
  • Saçma bu anlaşılır zaten nereye kadar yavrucum

0|0
    0|0
  • Hayir. Duygulariyla oynamaya hakkin yok.

0|0
    0|0
  • fazla sürmez

0|0
    0|0
  • Zorla güzellik olur mu

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • Cok yanlis

0|0
    0|0
  • Boşa ümit verme yazık günah

0|0
    0|0
  • yanlış tabi sevmiyorsan niye çıkıyorsun :D

0|0
    0|0
    • ama sevilmek istiyorum belki olamaz mı

• Bence hiç bulaşma daha çok umut vermiş olursun. O sahte mutluluk yaşarken sen mutsuzluğun dibine vuracaksın

0|0
    0|0
  • Bence cik zaten oyle bir anda sevgi olusmaz zamanla seversin cunku ben cok yasadim bunu yanindan bile gecmem dedigim cocuga asik oldum simdide o beni istemiyo gerci :) yani diycegim o ki cik :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...