Masum bir kıza nasıl yaklaşılır?

Bir kız var sınıfımızda böyle çok masum ve tebessümler saçan bir kız, ama ben bu kıza nasıl yaklaşacağım konusun da kararsız kaldım tuhaf bir etkisi oluşuyor ben de... Şimdi bu kızın çıktığı var mı? Bunu nasıl öğreneceğim ve ona nasıl yaklaşacağım ilk defa zorlandık...

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• buradaki yorumlarla değil. o kadar masumsa gerçekten , sende ona tüm masumiyetinle ve içtenlikle yaklaşman gerekir diye düşünüyorum tanışın muhabbet edin zamanla belli et isteğini isterse ne ala. istemezze rahatsız etmeden uzaklaş arkadas kalmak istemiyorsan

0|0
    0|0
    • Hocam bir kanı ısınırsa varya Allah'ın bana verdiği kadar mutlu ederim onu.

• şansın bol olsun arkadaşım ozaman

• Teşekkür ederim hocam :)

En İyi Kız Görüşü

• Onunla hic muhabbetin oldu mu yoksa cekinirmisin konusmaya

0|0
    0|0
    • Ona karşı çekiniyorum nedense tuhaf :)

• Heh işte bu çok zor, kızlar çoğunlukla utangaç olunca bir de sadece 5 gün gördüğün biri olunca zor oluyor :D Utangaç olmasa bu kadar zorlanmam.

• Biraz ara geçse yavaş yavaş muhabbet olur

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

42
  • Kimsenin göründüğü kadar masum olmadığını anlamamışsın hala yazık

1|0
    0|0
  • arkadaş olarak yaklaş. Herkesle konuştuğun gibi konuş. Başka ne yapabilirsin ki zaten D:

0|0
    0|0
  • Masumca

1|0
    0|0
  • Derslerle ilgili yardım iste ;)

0|0
    0|0
    • 2 tane ders ile ilgili taktik oldu ben bunu yapayım o halde :) Mesela bankta otururken yanına gitsem, naber desem olur mu?

• Gecmis olsun :)

• Çok teşekkür ettim :)

• Arkadaş gibi.

0|0
    0|0
    • Konu olarak ne açsam onu düşünüyorum. Böyle birine yaklaşmak o kadar zor geliyor ki.

• Tamamdır. Teşekkür ettim.

• Masum degildir o öyle görünüyordur

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...