Kızlar, seni daha yakından tanımak istiyorum ne demek?

Seni daha yakından tanımak istiyorum dese tanıdığınız arkadaş olduğunuz birisi siz bundan ne anlarsınız?

Ben kime dediysem bir daha benımle konuşmadı da...

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi canisi bende genelde hayir diyiyorum. Hosuma gitmiyor bu yaklasim sekli. Direk sevgili sinyalleri verir gibi ne bilim

0|0
    0|0
    • Sence nasıl olması gerek? Bana da evet diyen çıkmadı da...

• Yani ne bilim ben genelde herkese yok dedigimden cok istiyorsan mesela savas. Yani yok dedi diye pes etme, yok dedi derken yüz vermiyorsa. Acik ol konus

• Sade sen değilsin Yok diyen... Ağzından "Evet" çıkan biri olursa zaten bırakmam onu... Ancak bu bir savaş mı mücadele mi ki pes etme diyorsun? Sen bir teklif ile gidiyorsun hür irade beyanı hayır diyor.. Daha fazlası taciz olmaz mı? Benim sadece merak ettiğim neden ahlaksız teklif yapmış gibi muamaele görüyorum? Ben sadece seni sevmek istiyorum ancak canımı acıtma karşılığı yoksa soyle bileyim demek istiyorum aslında..

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İşte seni yakından tanıyıp ona göre bir ilişki düşüncem anlamında olabilir.

0|0
    0|0
    • Tepkin ne olur ne düşünürsün bunu diyen biri için?

• Evet dermişin sözlü olarak? Cevabın ne olur?

• Eğer hoşlanıyorsam "ben de seni yakından tanımak istiyorum derim"ve konusmaya devam ederdim

• Sana ölümüne yürüyorum işte izin ver de koşayım o da yetmez parende atayım anlamına gelir genelde bu cümle ama bilemedim şimdi

0|0
    0|0
    • Sen de nasıl bir intiba uyandrırır? Böyle bir tip iin ne düşünürsün? Kırılmaca yok aklından geçeni bilmek istiyorum.

• Peki biraz daha açık olalım...

Abazan dediğimiz kişi cinsel ilişki isteği ya da amacı ile birine yaklaşan biri mi?

Yoksa birinden hoşlanıp onunla tanışmak ve ilişkisini ilerletmek isteyen birisi mi

• Öte yandan bakıldığında ise zaten eşin olacak kişi ile bile...
      Önce tanışırsın
      uzaktan izlersin
      arkadaş çevresine ve hareketlerine bakarsın
      Kendi kalbini dinlersin... Sonra bundan olsa olsa kankam olur dersin ya da birşeyler hissediyorsan kalbini dinlersin...
      Emin olursun kendinle savaşırsın...
      Sonra Emin olduğunla yüzleşirsin gider söylersin...
      O aşamaya geldik şimdi... Abaza mı olduk?

• sevgili olmak gibi algılayabilir :/

0|0
    0|0
    • Bir daha konuşmaması nedendir peki?

• ama o öyle algılamıyor. anlayabiliyor musun? o sevgili gibi düşünüyor. senin gibi düşünmüyor yani.

• Sevgili olmaktan ne anlaşılıyor? Yani Artık sevgiliyiz hadi sevişelim mi anlaşılıyor?
      Benim demek istediğim o değil ki... Zaten orda onun yanındaysam arkadaşız demektir. Ahmet le arkadaş olduğum gibi.
      Arkadaşken eline bile dokunamazsın, uzaktan bile sevemezsin, gözünün içine bakamazsın... En azından bu benim için bu böyledir. Ben sadece onu sevebilmek için izin istiyorum aslında... Şimdiye kadar da hayır sevemezsin oluyor aldığım cevap...

• Bana aşıkkk asdfasdfasfgaddaff

0|0
    0|0
    • Sana ne hissettirir? Ne düşünürsün? Ya da nasıl davranırsın?

• Hiçbir şey yani bn ona karşı boşsam hiçbir şey , nası davranırım davranışım değişmez ya ona karşı önceden nasılsam öyle

Benzer Benceler

Yükleniyor...