DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Tipim gerçekten iyi ama kızlarla konuşmayı bilmiyorum?

Uzun bir süredir sevgilim yok. Dış görünüşüm iyi yani egoistlik yapmıyorum buradan mesaj atan kızlar da oldu 3 4 tane onun dışında burada da birkaç kez nasılım sorusu sordum yüzde doksanınız iyi yakışıklı karizmatik hoş çekici falan dediniz. Ama ben kızlarla muhabbet edemiyorum ya. Yani mesajlaşma işinden bahsediyorum bilmiyorum kimseye ilgimi belli edemiyorum. Hatta bu sitenin en güzel kızıyla bile konuşuyorduk ciddi olarak ama olmuyor ben yapamıyorum anlaşamıyoruz. Bilmiyorum nasıl düzeltecem bu durumu kızlar özellikle mesajlaşırken karşısındaki erkekten ne bekler?
Güncellemeler:
arkadaşlar bir yardımcı olsanız?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu duruma bağlı olarak hiç opustugun bir sevgilin oldu mu? Ama doğru ve durust bir cevap bekliyorum senden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cevabi tek kelimelik sorular cok sıkıcı

0|2
    0|0
    • tek kelimelik soru sormuyorum muhabbet işliyor ama anlaşamıyoruz. yani ne bilim ben ilgi gösteremiyorum

• neden peki sence? inanki bu sitenin açık ara en güzel kızı mesaj attı muhabbet açmaya çalışıyor bende tık yok hiç içimden gelmiyor. kız güzel beğeniyorum orası ayrı ama konuşunca anlaşamıyoruz. daha bunun gibi kaç örnek var. neden sence

• Soyledim iste baska bilmiyom

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Dostum sen işi bilmiyorsun tip öyle çokta önemli değil ama önemli biraz ilk başta sadece ama ilk başta başka seylerlede etkileyebilirsin

0|0
    0|0
  • Aynı problem bende de var. Hatta demin soru sordum. Yani kelin ilacı olsa kendi başına sürer arkadaşım

0|0
    0|0
  • Kitap oku. Yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Sanki ne yazacağımı biliyorum ama bilmiyorum gibi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...