Bakmak istemek aşk mı hoşlantı mı?

sonsuz
benim sürekli bakmak istediğim onunda ben ona bakarken bana bakmasını istediğim bir erkek var.. onu görünce kalbimde tuhaf birşey salgılanıyo gibi oluyo. :D (ÇOK GÜZEL ANLATTIM AMA)

gerçektende böyle, tuhaf bişey oluyo. ona bakmak istiyorum sürekli. onun bana bakarak gülümsemesini istiyorum...biliyorum çok şey isitiyorum ama bu ne, onu bilmiyorum.

çocukta bana bakmıyo değil yanii. onuda beni süzerken gördüm birkaç kez.. ama benim duygularım ne ki şimdi ? çok fenayım yaa off :/
Bakmak istemek aşk mı hoşlantı mı?