Burunda aşırı yağlanma sorununu nasıl çözerim?

Gizli Üye
Ne olabilir? Burnum sürekli yağlanıyor. Duştan sonra elimle sıkıyorum. Sırf gözeneklerden yağ çıkıyor yanlardan üstlerden. Duş aldıktan sonrada böyle oluyor. Havluyla sıkıyorum 1 saat yağları gidiyor sonra tekrar yağlanıyor sıktığım zaman gözeneklerden yağ çıkıyor. Burun yağlanması nasıl geçer?
burun yağlanması
Güncellemeler
+1 yıl
saçlardada aynısı saçı 1 gün yıkamıyayım saç ful yağ oluyor ve bu kötü görünüme yol açmakta uzun saçlarım vardı. yağlanıyor diye kestirdim ama hala duştan sonra 1 gün geçtikten sonra saç yağlanıyor
Burunda aşırı yağlanma sorununu nasıl çözerim?