Sizce tango dans hocam bendenmi hoşlanıyo?

Erkek arkadaşım dans dersi istediğim için benden yoğun kıskançlıktan dolayı ayrıldı İki ay geçti milango gecelerine katılmaya başladım ve ordan tanıştığım bir hocayla ilk defa dans ettim baya ateşli bir danstı zaten daha önceden tanışıyorduk numaram vardı onda hep ama dans sonunda beni boynumdan öptü ve gece bana mesaj attı? Sizce hoşlanıyor olabilme ihtimali varmı? Bende etkileniyorum ondan bir ilişki başlatmam doğru olurmu?

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Tango hocan seni götürmüş haberin yok.
    Öğretmen statüsündeki birinin öğrencisine bu şekilde yaklaşması sadece iğrenç. Bu yüzden dans eğitimcilerini hiçbir zaman gerçek bir eğitimci olarak görmedim. Öyle bir canlı türüyle ilişki başlatacaksan büyük hata edersin. Duygularına yenik düşmemeni ve beyninle hareket etmeni öneririm.
    Bir insanın sevgilisinden bir dans kursu için ayrılabileceği fikrini kabul etmiyorum. Bunun arkaplanında pek çok neden vardır. Ayrıca böyle dans hocaları piyasaydaken hiçbir erkeğin, sevgilisinin dans kursuna gitmesine sıcak bakacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seninle seks düşünüyo hoşlantı değil bu nasıl başka kızlarla seks düşünür erkekler seninde farkın yok. hoşlananan öpmeyi bırak çekinir en rahat erkek bile

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• evet hoşlanıyor gibi ama erkek arkadaşından ayrıldıgına degmiş mi diyede düşünüyorum demek ki çokta sevmiyormuşsun onu baksana gönlünü hocana bile kaptırmış gibisin ah siz kızlar..

0|0
    0|0
  • Gecelik yem olursun ancak. Sana da bravo iyi bir karaktere sahipmişsin. Acırım o eski erkek arkadaşına. Umarım o da birilerini öpüp kokluyordur ;)

0|0
    0|0
    • Eski sevgilim yanımda olmak isteseydi bir çok şansı vardı benim genlerimde dans var öyle herkese gidende bir kız değilim ilk defa başıma geldiği için merak ettim tango çünkü bu

• o yav*ak hoca yüzünden erkek arkadaşını terketmen hiç ama hiç etik olmamış, çok gereksiz.. işte kadınlara zerre güvenmememizin kaynağı budur...

0|0
    0|0
  • Himmmm sat bakalım adamı
    senin de zamanin dolar
    dansçı bu senden kaç tane geçiyor elinden biliyor musun?

0|0
    0|0
  • belki de sadece dansın ateşli olmasından dolayıdır illa bişey hissediyor diyemeyiz

0|0
    0|0
  • Var ama ne kadar ciddi olunur o tartışılır. Erotik ilişki yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • Senden hoslaniyor. Eger boyundan opuyorsada iliski cok hizli yok kaydedecek

0|0
    0|0
  • a. m. k hangi filmeden bir sahne bu..))

0|0
    0|0
    • çok iyi bir sahne olabilirdi hahah

• götünüzden üretmede her geçen gün çığır açıyorsunuz azgın yaratıklar...

• Hoşlanıyo olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • hoşlanmaz

0|0
    0|0
  • seviyor seni

0|0
    0|0
  • Sana çakar gecer acik ve net... erkegin hasini kaybetmissin asil ona yan

0|0
    0|0
  • Demek ki sevgilin kiskanmakta istememekte hakli onla ciktigin zmnda dans edip ateslice birde boynundan opucekti,

0|0
    0|0
    • Eğer o dönem sevgilim olsaydı ben asla sevgilim harici bir erkekle dans etmezdim o ayrıldı sonuçta

• Sevgilim cevrende bu tip insanlarin hep olacagini bildigi icin istememiş kendini onun yerine koy

• Offf niyeti kötü.. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırf dans yüzünden ayrılman saçmalıkmış:/Bence dans hocanın ki kısa süreli sonuçta senden önce kimler vardı kimler olacakta :/

0|0
    0|0
  • Öptü mü bence o sana söylese bile hoşlandığını sen kabul etme bnce

0|0
    0|0
  • Şimdi seni öper sonra başkasını

0|0
    0|0
Yükleniyor...