Kızların "Ayy" demesi sizi etkiler mi?

İyi akşamlar herkese. Ben genelde erkeklerle takılan biriyim, çok kız arkadaşım yok. Arkadaşlarla okulda genelde langırt oynuyoruz. Her defasında refleks olarak ben "Ay" sözcüğünü kullanıyorum. Arkadaş grubumdan bir çocuk da her seferinde ay deme diyor bana. Ama sanki benim ay demem onu etkiliyormuş gibi hissediyorum, böyle birşey olabilir mi? bu arada takıldığım arkadaşların da çoğu benle flört ediyor gibi konuşuyorlar

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Ay deme ile başlayan saçma sapan bir söz dizisi vardı sanırım. Büyük ihtimal cinsel anlamda birşeyler düşünüyorlar. Kız arkadaş edin.

0|0
    0|0
    • kızlardan nefret ediyorum

• Erkeklerin dostluğu daha iyidir yapacak bir şey yok. Haklısın nefret etmekte. O zaman daha iyi arkadaşlar edin.

En İyi Kız Görüşü

• Bende arkadaşımla oturunca yanlışlıkla ayağına basınca ya da vurunca ay diyorum refleks olarak o da beni taklit edip ay diyor komik bir durum ama güzel :) bu arada erkek kendisi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Yer yer sevimli, sempatik gelebilir de; genel olarak haddinden fazla "ayy" ünlemi kullanan kızlar pek çekici gelmez bana...

0|0
    0|0
  • O kelimenin kullanildigi duruma gore degisiklik gosterir fakat senin ortam ne is tezgaha gelme dikkat et

0|0
    0|0
    • nasıl tezgah yani iyi arkadaşlar ya

• erkeklerin en efendisi bile flört eder gibi konuşuyo, ya da benim çevremde böyle

• Cevrende biraz temizlik yapmanda fayda var

• ayy kelimesinin sonuna bağlı mesela ayy sen nekadar tatlısın dersen etkiler

0|0
    0|0
  • Ağzına kürekle vurasım geliyo. Neyse ki benim o tarz kız arkadaşlarım yok.

0|0
    0|0
    • off napıyım ağız alışkanlığı

• Bende az önce erkeklerle takılan kızlar ne kadar itici diye bir soru sormustum

0|0
    0|0
  • demekki cinsel olarak çoğu arkadaşını dürtmüşsün bu yolla uzaklaş oralardan :)

0|0
    0|0
    • nereye gideyim, yani bidaha onlarla takılmayımmı

• halinden memnun gibisin yani istedigini de :D

0|0
    0|0
    • iyi arkadaşlar aslında. benden hoşlanmaları problem değil de, teklif etmelerinden korkuyorum. çünkü o zaman arkadaşlığımız biter

• İşte ben teklifleri sevmiyorum çünkü sonra bir daha konuşmuyolar benle

• :D degisik birisin adama hayir dersen konusmaz yani gayet normal

• Ay diyince bir kız pamuk tıkamak istiyorum

0|0
    0|0
    • neden

• Yapmacık ilgiyi üzerine çekmeye çalışan aptal bir kız profili

• ortada ilgi çekme yok merak etme sadece refleks, sizin cinsinizin l*n , la kullandığı kadar

• hayıırr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Grup mu yapiyosunuz yani anlamadim tam?

0|0
    0|0
    • yo hepimiz arkadaşız ama ortamda tek kız benim, doğal olarak bir yazma oluyor

Yükleniyor...