Kızlarla reelde konuşamıyorum lütfen yardım edin?

Sanalda çok iyi konuşuyorum oda neşem yerinde olduğu zman , çalıştığım yerde birçok kız bakıyor yanıma gelip konuşmaya geliyor ama benim hiçbirşey söyleyesim gelmiyor kendimi mal gibi hissediyorum kızın biri 3 gündür yanıma gelip konuşmaya çalışıyor çokta hoş biri ama hiçbirşey söyleyesim gelmiyor kalkıp gidesim geliyor lütfen bu kızla nasıl samimi olucam yardım edin konu söyleyin

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• sosyal fobiksin

0|0
    0|0
    • ya şunu biraz daha açıklarmısın?

• o kız sana uygun bırı degıl frekanslar farklı ondan boyle oluyor boşver onu yenısıne bak

• emreözden hoşlandığım tüm kızlarda böyle oluyorum sadece bunda değil çözmem lazım bu mevzuyu

En İyi Erkek Görüşü

• ilk konuşmayı nette değil gerçekte yapalısın her zaman gzlerinin içine bakarak ;) bende öyleydim bir zanaar bunu yap geçiyor

0|0
    0|0
    • ee gözlerinin içine bakıp ne dicem ki kıza konuşacak konu bulamıyorum ben bunu nasıl aşacam

• ulan ne dedim ben ilk konuşma , sen internetten kendini aşarak konuşmşssundur kesin kendin olmadna konuşmuşsun ki kendin olmayı unuttmuşsun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• salla gıtsın kızları seyıne bıle takma ınan cok degersızler

0|0
    0|0
    • kardeş öylede sosyal ortam için iyi insan kendini iyi hissediyor öyle zaten çoğu kız takmasanda olmuyor mal gibi kalıyon

• kızları mıllet gozunde buyutuyor zaten bızım turk kızlarıda burnundan kıl aldırmıyor tıpıne sıçtıgımın tıpınede bakmadan kendını bı boh sanıyorlar ozellıkle çırkın kızlar ılgısızlıkten bunalıyor bı mal ılgı gosterınca ortalıgı yıkıyorlar basarlar havayı olmaayan hava tabı

• haklısın ama çevremdeki kızlar inan çok güzeller

Benzer Benceler

Yükleniyor...