Her zaman bir erkek bir kızı telefonla aramalı mı? ya da kız da erkeği aramalı mı?

her zaman bir erkek bir kızı telefonla aramalı mı? ya da kız da erkeği aramalı mı?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Ne farkeder ya?

0|0
    0|0
    • sen böyle söylüysun ama bugüne kadar konuştuğum kızların %99u sen ara ben niye arıyorum ya da erkekler arar modunda

• Elbet karsına cıkacaktır ıstedıgın gıbı bırı

• umarım öyle olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne alakası var kim konuşmak istiyosa arar sırası veya kuralımı var bunun..

0|0
    0|0
    • sen böyle söylüysun ama bugüne kadar konuştuğum kızların %99u sen ara ben niye arıyorum ya da erkekler arar modunda

• üniversite öğrencisi. gereksiz ve tipsiz erkeklerde gördükleri büyük rabetten dolayı olabilir mi acaba

• Bilemem o kadarını her ay 120 lira fatura ödüyorum interneti konuşması yetsin diye.. Gitçem bide sen mi ara dicem öğrenci saçmalıkları.. Gerçe hak veriyorum ama sonuçta erkeklerde öğrenci kendi geliri değil.. Bizim iş ilanı verdiğimiz zaman bir kız yapmıştı mesaj atmış geldim buro tam nerde bulamadım arayabilir misiniz diye.. Bilmiyorum tuhaf durumlar fazla karışmıyım herkesin hayat tarzı ve kendi goruşu..

• Fazla dk kimdeyse o arasın

0|0
    0|0
    • keşke öyle olsa ama maalesef hep erkek aramalı modunda olunca biraz kızlarımız

Erkekler Ne Diyor 3

• Genellikle erkek arar kız özlerse arar. Ama kızın da erkeği araması lazım. Tabi Türkiye'de yaşıyoruz kızların geneli aşırı egolu. Ben onu aramam o beni arasın gibisinden düşündüğü için hep biz arayalım hep biz arayalım bir kere de sen ara dedirtiyorlar. Ama kişiden kişiye göre değişiyor.

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim bende de öyle bilemedim ne yapsam bu egolarıyla

• daha yürüyecek bir duruma bile gelmedi olay. bişeylerin yürümesi için önce benim ona yürümem lazım :) bu şartlarda yürüyemem :)

• Şartları istediğin kıvama getirmek senin elinde.

• Eskiden tceptelefonu mu vardı ben aramam o arasın

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...