Bu da benim ve sevgilimin hikayesi... Ne yapayım?

tuaf_biri
şimdi nerden başlıcami bilmiyorum ben bundan 3 sene önce biriyle tanıştım ve ilişkimiz iyi kötü 3 sene sürdü. çok ayırlıp barışıtığımız oldu ama bu sefer çok başka. benim sevgilim yani eski sevgilim.. çok kıskanç biri. beni herkezden kıskanır. Bende kıskanılmayı severim ama herşeyin sonuçta bir noktası vardır. ve çok önceden bu noktayı aştı. ne giydiğime , kimle olduğuma ve kimle konuştuğuma herşeyime karışırdı. ben artık onu böyle kabul etmem gerektiyini düşündüm. bana bağırıp çağırıp söylerdi herşeyi oysaki güzel konusaydı beni dha çok kendine çekebilirdi. sonuçta karakter meselesi diyip geçerdim. kendimin değiştini gördüm. ..

eteklerimi attım. sonra baktım dar olan giysilerime laf attı bu sefer onlarda kurtuldum bu seferde dar kot pantolonlarımdan bana tartışma çıkartı. elbiselerimin altına siyah tayt giymemi istedi. zaman geldi geçti ben bunların hiç birini yapmamaya başladım. çünkü değişiyordum. bir ortamda mutlu değildim. onu seviyordum evet , ve kıskançlık yüzünden ondan vazgeçmek benim için yeterince iyi bir sebep değildi. bende kıskançtım ama onun kdr değildim. sıkmazdım hiç birzaman onu. güzel giymesini , güzel kokması hoşuma giderdi benim. o benim diye gururlanırdım. ama o öyle değildi yanında dayır istemezdi güzel bakımlı olmamamı. makyajıma kdr karıştı. ya onlar ya ben dedi kaç kere...

ben herseferinde ona bitti diyordum. bilirsiniz ergen sevgilileri. ama artık büyümüştüm. her bitti dediyimde bana geri dönerdi o sevgili. herzaman özür dileridi ama bilemezdiki ben onu kendime geri çekerdim. herseferinde bir plan uygullardım bana geri dönsün diye. arkadaşlarıma mesaj attırrırdım. yalanlar söylerdim. bana geri dönsün diye... ailem bırakmadı onla oliyim ama savaştım. 2 buçuk sene telefonalr sakladım onun için. o ailemi karşıma aldığımı farkındaydı ve saygı duyardı..

ama bana hep dediyi şey sen bu ilişki için hiç birşey yapmadın ailen hariç. ama onu hep kendime geri getiren bendim. söyledim bunların hepsini kendisine.ilişkimiz öyle bir hale geldiki haftanın 6 günü kavgalı bir günü mutluydum. bunuda ona böyle söyledim.

onu sevmiyordum eskisi gibi bunun farkındaydım. neden derseniz artık onun için ağlamıyordum bile. heycanlanmıyordum. ama onun dedikleri sözler( ayrıntıya girmek istemiyorm) çok acıtı beni. ee bende dedim tabi haklı değiilim bende ama yani sonuç olarak sevgim azalmıştı.

neyse işte biz şu an 1 aydır ayrıyız. geçen hafta buluştuk. önümde ağladı. sen böyle dha mutlu olucaksın dedi. hergün mutlu olucaksın dedi bir gün yerine. ben ona dedimki sen beni mutlu etmesini biliyorsun ama yapmıyorsun dedi. ben seni sevmiyorum dedim ama sen kendin bana tekrar aşık edebilirsin dedi. neyse biz sarıdık ve tren istasyonunda 2 sonra buluşmaya karar verdik aynı gün.neyse işte biraz detay oldu ama şu an konuşmuyoruz. mesajlaşmıyoruz bile . 3 senem gitti. pişmanmıyım? bilmiyorum. ne yapıcami bilmiyorum hiç birşey hisetmiyorum. ilk tanıdığım çocuğu istiyorum ama oda bidaha gelmiçek ben napiçam?

Güncellemeler:
+1 yıl
millet okumicaksaniz bosver yazmayin bile cevap , triplere girmem. tskler yine
Bu da benim ve sevgilimin hikayesi... Ne yapayım?
13
5
Görüşünü yaz