Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

penceredekiçiçek11

Selamlar,

Evinde var olan ama senin göremediğin şey nedir biliyor musun? Tabii ki tozlar... Evin demirbaşları arasında sayılan tozlar her yerde karşına çıkar. Koltuklardan halılara, perdelerden parkelere kadar ''Ben buradayım'' demeye bayılır bu baş belaları. Özellikle alerji söz konusu ise tam bir mücadele örneği sergilemen gerekir. Bunun için ya evinin pencerelerini kapalı tutacaksın ya da hepa filtreli toz torbalı süpürge sahibi olacaksın! İşte, o zaman bu sevimsiz partiküller konacak hiçbir yer bulamaz.

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

Bir de şunu unutma, evdeki eşyalar da toz ürettiği için bu gizli ajanlara karşı daima şüpheyle yaklaşmalısın. Süpürge makineni aldığında yapman gereken tek şey ise eşyalarda konaklayan tozları almak. Artık evin içinde bulunan eşyaların dışarıdan gelen tozlarla olan samimiyetini biliyorsun. Hepa filtreli bir süpürge modelini neden seçmeliyim diyorsan cevabı okuyacaklarında gizli.

Hepa filtre de neymiş!

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

Tozdan muzdarip olanların ilk yaptığı gibi sen de elektrikli süpürge seçeneklerine bakmaya başladıysan birkaç ipucu vereyim. Evin davetsiz misafirleri dışarıda gezdikten sonra evini tozutmak için pencereden giriş yapar. Eğer son teknoloji teknikleri ile üretilen bir gözlük olsaydı, evinin toz katmanından ibaret olduğunu görürdün.

Aslında yaşadığın alanı ozon tabakası gibi düşünebilirsin çünkü temizlendikçe farklı bir hava solumaya başlıyorsun. Eşyalara konan partiküllerin yanı sıra bir de havada uçuşan özgürlük düşkünü tozlardan da kurtulmak gerekir. Bunun için en etkili ürün hepa filtre özelliğine sahip bir savaşçı! Peki, hepa filtreli süpürge ne işe yarar? Gözle görülmeyecek kadar küçük tozların en iyi şekilde çekilmesini ve tekrar tahliye olmamasını sağlar. Mikroskobik tozlara af yok!

Tozlarla mücadele birimine hoş geldin!

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

Burnunun ucundan hiç ayrılmak istemeyen tozlar, hepa filtrenin ne anlama geldiğini henüz öğrenemediler. Yeni nesil teknolojiyle geliştirilen hepa filtreli süpürge kullananlar gibi sen de mutluluğu hak ediyorsun. Perde, koltuk, halı ve evin köşeleri tozun barınağı halinde. Bu iş birlikçiler için sürpriz yapmaya ne dersin? Hapşırmana neden olan bu inatçı partiküllerden kurtulmanın zamanı geldi. Dip köşe temizlik yapmak için hazırsan seni aparatları yeterli sayıda olan, memnun kalacağın bir süpürge seçimine gönderiyorum.

Nasıl bir süpürge tercih etmen gerekir?

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

Alerjik sıkıntılara sahipsen, emiş gücü yüksek ve hepa filtreye sahip bir süpürge sana yardımcı olacak. Bir de şunu unutma, her hepa aynı değil! Öncelikle filtreleme alanına dikkat etmen gerekir. Filtrenin seviyesine mutlaka bak; seviyeyi gösteren sayının büyük olması, çok partikülün filtrelenmesi demek.

Bu sayede hepa filtreden dışarıya kaçan toz taneciği en aza iner. Yüksek filtrasyona sahip hepa filtreli elektrik süpürgesi modelleri, hayatın her anında temiz bir havayı içine çekmene yardımcı olur. Sen de yaşam kaliteni yüksek tutmak istiyorsan işe rahatsızlık veren tozları ortadan kaldırarak başlayabilirsin.

Tozlara karşı dikey süpürge konforu

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

Ev temizliğinde kesin sonuç almak için hem teknik açıdan başarılı hem de keyifli kullanım vadeden süpürgeleri tercih edebilirsin. Tabii, bir de şık görünümlü detayları olsa fena olmaz, değil mi? Herkesin hayali olan ürünlere sahip olmak istiyorsan hepa filtreli dikey süpürge tam sana göre!

Tozları hızlı bir şekilde çekme özelliğine sahipler. Bu süpürgelerin bir diğer güzelliği de hiç yer kaplamaması. Halılarının temizlenmesi mi gerekiyor, tek bir hareketle tut ve getir. Kocaman tekerlekli makinelerin yerini artık yeni nesil süpürgeler aldı. Sen de teknolojiye ayak uydurmak istemez misin?

Dyson V11 ile tozlara nefes aldırma!

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!

Bana en iyi hepa filtreli süpürge hangisi, diye sorsalar Dyson V11 derim. Temizlikte çığır açan bu cimcime, akıllı ürün konusunda tam bir uzman! Zemin türüne göre gücünü ayarlama fonksiyonu sayesinde başlık değiştirmene gerek kalmadan en iyi performansı alabilirsin. Kabloların dolaşma derdine son veren Dyson, bataryalı olduğu için evin odalarını rahatlıkla dolaşmanı sağlar. Son bombaya hazır ol, bu süpürgede kalan şarj süresini ekranda görebilirsin! Harika, değil mi?

Aradığın süpürgeyi bulduğuna göre etrafındaki temizlik meraklılarına sen de hepa filtreli elektrik süpürgesi tavsiye edebilirsin. Haydi, itiraf et; bu modelden çok etkilendin! Peki, en çok hangi özellikleri sevdin? Zaten bu tür bir süpürge kullanıyorsan ne düşünüyorsun, memnun musun? Tartışmaya yorumlarda devam edelim...

Hepa Filtreli Süpürge Eşyalara Toz Kondurmuyor!
16
9
Görüşünü yaz
9Kız Görüşü
16Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • aerolite

  Dyson kablolu alerji modeli supurgemde 19. yilimdayim. Bunu ev tozuna alerjisi çıkan oğluma, doktor reçetesi ile almıştık.

  Evet bence de HEPA filtreli supurgelerde Dyson 1 numaradır. Ama benim tercihim kablosu modelleri olur.

  Nedeni de işletim maliyetidir. Ayrıca emme gücü, kablosuz olanlardan daha iyidir.

  Konuyu iyi bilen birisi olarak hangi süpürge tarzını tercih edersiniz edin, Dyson 1 . marka tercihiniz olsun derim.

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

915
 • Redamancy-4

  Süpürge su filtreli olmadığı sürece hepsi dışarı toz verir isterse en iyi filtreleme sistemine sahip olsun bu bir gerçek maalesef Dyson bile olsa

  Yorumla
 • Richardgör

  neye göre en iyi, tüm süpürgelerde hepa filtre var dysonun farkı nedir. Niye insanlara yanlış bilgi veriyorsunuz.

  Yorumla
 • Trilogy588

  Supurgeden çok filtre sisteminin kalitesi önemli buna dikkat etmek gerekir. ortadaki hepa filtre den sonra çıkış filtreside çok önemli

  Yorumla
 • HardChoice

  Tozdan nefret ettiğim kadar başka bir şeyden nefret etmiyorum...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • SwordOfDemocles

  Hep filtrenin sağlık açısından koruyuculuğu tartışma götürmez bir gerçektir

  Yorumla
 • MecaziAdam

  Eline saglik guzel bilgiler

  Yorumla
 • Sarı_Papatyam_benim

  emeğinize sağlık

  Yorumla
 • IAmarPresterAen

  Emeğinize sağlık

  Yorumla
 • eskici49

  Güzel paylaşım olmuş emeğine sağlık 🙂

  Yorumla
 • arasreis02

  Denemeye değer gibi duruyor emeğinize sağlık

  Yorumla
 • Sevdamdın_sen

  İyi miş emeğine sağlık

  Yorumla
 • Elinize sağlık

  Yorumla
 • Hadiyani

  Süper bilgiler

  Yorumla
 • Barış_LonelyForever

  Faydalı bir bence

  Yorumla
 • AlperDemir92

  teşekkürler

  Yorumla
 • Aysegul5341

  Emeğinize sağlık

  Yorumla
 • BADLOWE1234

  Gayet güzelmiş

  Yorumla
 • BerkMaraş

  teşekkürler

  Yorumla
 • cesur-_-yurek

  Emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş

  Yorumla
 • KAANAT

  ne gerek vardı tüm bunlara

  Yorumla
 • Daha Fazla (4)
YÜKLENİYOR...