EV & YAŞAM

Dyson
Deniyor

“Havalar Nasıl Olursa Olsun, Evimizin Havası Temiz Olsun” Diyenler Buraya: Çözümü Buldum!

ponçikmom r

Ailesi için her şeyin en iyisini isteyen tüm anneler gibi, ben de hayatımıza giren şeylerin hepsine ayrı ayrı özen göstermeye çalışıyorum.

Uzun zamandır evimizdeki hava kalitesi hakkında şüphelerim vardı; oğlumun 3 yaşından beri sıkıntısını çektiği alerjisi beni düşündürürken evimize minik biri daha geldi.

O biiir Floss!
O biiir Floss!

Şu an 6 aylık olan Floss, bir Japon Spitz. İki katlı yapıda kir tutmayan, canı isterse kendisinin bile kedi gibi temizleyebildiği bembeyaz pofuduk tüyleri var. Buna rağmen en az tüy döken cinslerden biri. Yine de havalar biraz ısınınca "biraz rahatlayayım" demekten geri kalmıyor tabi. Bahar alerjisi ve Floss’un dökülen tüyleri birleşince, oğlum için alerji atakları kaçınılmaz oluyor.

Çılgın Floss gelişiyle evimizi şenlendirdi.
Çılgın Floss gelişiyle evimizi şenlendirdi.

Yaşadığımız yerin kış iklimi çok sert değil, bu yüzden doğal gaz da yok. Yine de en az 2 ay ısınmaya çözüm bulmamız gerekiyor. Bahar ve yaz ayları ise oldukça sıcak. O zaman da serinlemeye ihtiyacımız var. Isıtma-soğutma sistemleri evdeki nem dengesini bozuyor. Klimalardan yayılan bakteriler konusunu hiç açmayayım daha iyi.

İyi ki tanıştık Dyson Hot and Cool, ben çok memnun oldum. :)

Yıllardır elektrik süpürgesini memnuniyetle kullandığım Dyson’ın, ısıtıcı ve soğutucu fan olarak da çalışan Hot and Cool hava temizleyicisini keşfetme fırsatını bulunca işte bu yüzden çok sevindim.

Çok şık bir kutuda geldi Dyson Hot and Cool
Çok şık bir kutuda geldi Dyson Hot and Cool

Kutudan, temizleyicinin yanında iki filtre, uzaktan kumandası ve bir de kullanma kılavuzu çıkıyor. Aleti kurmak son derece kolay, toplam 30 saniye falan sürüyor :) Kapağı aç, filtreleri yerleştir, kapat, fişe tak ve çalıştır. Tüm yapman gereken bu kadar.

İki ayrı filtre en ince parçacıkları ve gazları yakalayabiliyor.
İki ayrı filtre en ince parçacıkları ve gazları yakalayabiliyor.

Peki, hava temizleyici ne işe yarar? Evimizin havasını neden temiz tutmalıyız?

Soluduğumuz havanın kalitesi sağlığımızı etkiliyor. Evdeki hava bazen dışarıdaki havadan 5 kat daha kirli olabilir ve camı açtığımızda içeri giren havanın temizliği de tartışılır. Sadece alerjik bünyeler değil, hepimiz bu kirli havayı kendi evimizde soluyoruz. Neler mi var evimizin havasında? Polenler, bakteriler, endüstriyel gazlar, halı, kilim, döşemelerdeki tozlar, temizlik ürünleri, kokulu mumlar, mutfak dumanı...Daha neler neler...

Dyson Hot and Cool Hava Temizleyici hava kirliliği seviyesini otomatik olarak algılıyor ve havayı kirleten çok çok küçük maddelerin neredeyse hepsini yakalıyor. Üstüne üstlük, ısıtıcı fan arındırılmış havayı kullanıyor, kirli havayı değil.

3 yakışıklı :)
3 yakışıklı :)

Hava bahane Dyson Hot and Cool şahane!

Çok yakışıklı, çok modern bir tasarımı var Dyson Hot and Cool'un. Evin içinde hemen dikkat çekiyor. Fonksiyonel ama kullanımı çok basit uzaktan kumandası sayesinde oturduğunuz yerden ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Otomatik moda aldığınızda sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan evdeki havayı temizlemeye, sıcaklığı ve nem oranını sabit tutmaya devam ediyor. Bazen oğlumu kontrol etmek, havanın temizliğini kontrol etmekten daha zor. :)

Havanın kalitesini gerçek zamanlı raporluyor!
Havanın kalitesini gerçek zamanlı raporluyor!

Dyson Hot and Cool saniyede 290 litre temiz hava üretiyormuş. Isıtıcı, soğutucu, hava temizleyici olarak üç iş için tek bir ürün olan makine, 350 derece dönerek odanın her yerini homojen bir şekilde ısıtıp, soğutabiliyor.

Odanın her köşesine ulaşabiliyor.
Odanın her köşesine ulaşabiliyor.

Dyson Link uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde apayrı bir dünya daha açılıyor. İnternete bağlanan cihazı ister evden, ister dışarıda herhangi bir yerden kontrol edip, raporlamalarını görebiliyor, istediğiniz ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

Evinizdeki havayı dünyanın dört bir yanından kontrol edebiliyorsunuz!
Evinizdeki havayı dünyanın dört bir yanından kontrol edebiliyorsunuz!

Gece oğlumun odasında gece modunda çalıştırıyoruz.

Portatif oluşu istediğin yere taşıyabilmene de olanak sağlıyor. Gündüz evin havasını dengeleyen Dyson Hot and Cool “gece modu” ile gece boyu da işini sessizce yapmaya devam ediyor. Gelsin deliksiz uykular...

Floss, Yoda olma yolunda emin adımlarla zıplıyor :)
Floss, Yoda olma yolunda emin adımlarla zıplıyor :)

Uzun zamandır evimize canlı çiçek sokamaz olmuştuk. Evde birkaç saat çiçek kaldıysa oğlum ilk akşamdan öksürmeye başlıyordu. Ama oğlumun bu sene Anneler Günü'nde getirdiği taze çiçekler günlerce vazomuzda kaldı ve tek bir öksürük sesi duymadım.

Evin havasını değiştirmek bu olsa gerek :)

Evin havasını değiştirmek bu olsa gerek :)

Tüm aile mutlu, çılgın Floss bile!

Dyson Hot and Cool ile evdeki herkes temiz havaya doydu, görenler şık duruşuna hayran kaldı, kelimenin tam anlamıyla evin havasını değiştirmek bu olsa gerek.

Floss'a ve Dyson'a doyamayanları aşağıdaki videoya bekliyorum.

Çılgın Floss'la olan maceramız devam ediyor :))

“Havalar Nasıl Olursa Olsun, Evimizin Havası Temiz Olsun” Diyenler Buraya: Çözümü Buldum!
478
282
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • bayjön
  Dyson ilk benim dikkatimi zaten kusursuz ve tartışmasız 1numara olduğu elektrik süpürgesi grupları çeşit çeşit modelleri ispatlamış bir markadır ve bu konuda özellikle elektrik süpürgesi konusunda sonsuz çekiş gücü ile rakipsiz bir ürünü sunan bu markının adeta sektöründe ve alanında bir Mercedes olduğunu değerlendirdiğimde ve çok iyi bildiğimde sizin kullanım Kullanım ve sunumunuzdan anladığım gördüğüm kadarıyla kesinlikle bu alanda hakkını verip sıcak ve soğuk vede hava temizleme hususunda kalitesinden şüphe duymam.
  Mağazada görmem ve her üründe olduğum gibi kusursuz test edip değerlendirebilme kapasitem ile kesin kararımı ancak test sonucu net %100verebilirim.
  Görüş hala geçerli mi?
  • ponçikmom

   Aleti teknolojik olarak mühendisler değerlendirir muhakkak ama kullanım ve estetik olarak gerçekten çok memnuniyet verici. Kendi adıma beklentilerimin üstünde olduğunu söyleyebilirim.

  • bayjön

   Değerlendirme konusunda ciddi anlamda AR-GE açısından değerlendirme ve olumsuz olumlu yanlarını görebilme yetim var benim. Dyson kalite ve kusursuzluğuna şüphe ve tereddütüm olmasada birşeyi dokunup görüp malzeme kalitesine bakıp olumlu olumsuz yanlarını kendim değerlendirmem lazım ve ne olursa olsun bakmadan incelemeden almam. En basit bir şey bile alırken aynıyım değişmez tavrım. Cevabınız için teşekkür ederim 😊💐

  • ponçikmom

   Yaklaşmınızı çok doğru buldum. Ben de sizinle aynı fikirdeyim.

  • Hepsini Göster
 • SusamSokağıSakini
  Evde çocuk varsa evi sürekli havalandırmak gerekiyor. Özellikle alerjisi olanlar için gayet şık ve güzel bir aletmiş.
  Görüş hala geçerli mi?
  • ponçikmom

   Evi havalandırmak çok önemli, eğer havası temiz bir yerde yaşıyorsan. Büyük şehirlerde, sanayi bölgelerinde, fabrika, havaalanı gibi, çevre kirliliğinin yoğun olduğu bölgeler gibi yerlerde yaşayanlar pencere açtığında çok daha kötü havaya maruz kalabiliyor 😢

En İyi Kız Görüşleri

 • bayansinirli06
  Evinde kuş ve kedi besleyen biri olarak yaz ayları benim için zor oluyor. Pencere açmaya korktuğum gibi, açınca da yeterli olmuyor benim için. Bunca özelliğinin yanında,taşınabilir olması ve mobilden ayarlanabilmesi hayatımı kolaylaştıracak. Dyson ile tanışmak için sabırsızlanıyorum. Temiz hava sayesinde miniklerim ve ben çok rahat edeceğiz. <3
  Görüş hala geçerli mi?
  • ponçikmom

   Evet bak ben mesela eve gelmeden yarım saat önce soğutucuyu açıyorum, oh mis gibi serin eve adım atıyorum. Çok büyük bir lüks bu akıllı teknolojiler.

 • canselcanım
  Zamanında az çekmedim kedi tüylerinin havada uçuşmasından. Ne kadar havalandırsam da gitmiyordu. Bunun için kızımı büyütürken fazlasıyla titiz davranmak durumunda kaldım. Dyson yine derdimize derman niteliğinde bir ürün çıkararak hayatımıza sağlıklı dokunuşlar yapmaya devam ediyor 😍
  Görüş hala geçerli mi?
  • ponçikmom

   Ah o tüyler, ah o tüyler yok mu :)))))

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

280476
 • greenprofessor
  Dyson’ın, ısıtıcı ve soğutucu fan olarak da çalışan Hot and Cool hava temizleyicisi. Ellerine sağlık.
 • ZodiacK
  Ponçikmom'ın ponçik ailesini görmüş olduk. :D O ponçik köpekte kaldı gözüm, aşırı sevmek istiyorum..

  Ürüne gelecek olursak, samimi söylüyorum aradığım bir ürün. Akıllı telefonlardan komut veriliyor olması çok büyük bir kolaylık.. Fiyatına bakınca biraz çekindim ama alınabilecek bir ürün.
 • Lovegood
  Artık günümüzde herkesin çok ihtiyacı var gerçekten temiz havaya teşekkür ederiz @Dyson 🙏😊❤
 • Chloé_
  Nefes problemi yaşayan insanlar, astım olanlar, evde hayvan besleyenler ve en en önemlisi bebekli aileler için kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • aha param olursa alacam seni
 • Sasadee
  Guzel bir urune benziyor. Denemekte fayda var gibi
 • OjeliKadın
  Çok güzel bir ürünmüş 👏🏻
 • Çocuklu aileler için harika bir teknoloji gadası
  • tuvbaaq

   Sivaslı olduğunu düşünüyorum? Ya da Nevşehir de olabilir?

  • Gayseriliyim

  • tuvbaaq

   Tomarza mu?

  • Hepsini Göster
 • bendeakrebim
  Temiz oksijen bulmanın zor olduğu bu zamanda özellikle şehir hayatında çok gerekli birşey hava temizleyici... Ponçiğim🥰 çok havalı olmuşsunuz ailecek😁🤗. Bu arada Dyson çevre ve doğa dostu bir marka tercih doğru olmuş tebrikler 🍭💋
  • ponçikmom

   Sağol kuşum. Denemem için yolladılar, denedim, gerçekten çok beğendim.

  • bendeakrebim

   Ben emindim beğeneceğinden ponçiğim😊🥰

  • ponçikmom

   Canımsın, tanıyorsun beni ❤️❤️❤️

 • muhafazakardeli
  Evde minik bir kedim var ve henüz pencereleri onun için sağlamlaştıramadım. Haliyle camları açamıyoruz ve evin içi beni bunalttı da bunalttı. Tam bana lazım bu, ellerinize sağlık. Floss da dünyalar tatlısıymış be <3
  • ponçikmom

   Yaaa, sorma! Çılgın Floss bu, dışı seni yakar, içi beni :D :D :D

 • BlueMarshmellow
  Benim de ev tozu allerjim var Bu sebeple Dyson'ın elektrikli süpürgesini almıştım tozları çok iyi çektiği için. Hava temizleyicisi de görünüşe göre allerjik bünyeler için çok yararlı.
  • ponçikmom

   Aynen. Aslında sadece alerji için de değil. Her eve lazım denilen ürünlerden bence :)

 • AlmıyımCınımTşk
  Özellikle evcil hayvan besleyenler için çok güzelmiş gerçekten. Sürekli evi havalandırmaya çalışıyoruz ama evde olmadığımız zaman cam pencere açık bırakamıyoruz. Görünüşü de güzelmiş.
  • ponçikmom

   Evet söylediğin gibi biz de kapı pencere açamıyoruz malesef 😊 Fakat Dyson burada olduğu sürece bu bir sıkıntı olmaktan çıktı açıkçası ☺️

 • Öztun
  ay çok mükemmelmiş buu. Bahar dönemlerinde allerjim yüzünde öksürükten ve hapşırıktan ölüyorum adeta. boğazlarım tahriş olmaktan çatlayacak neredeyse. bizim eve de lazım bir tane <3
  • ponçikmom

   İşte benim oğlum da aynı malesef :'(

 • zigzig
  Allah’ın bedava verdiği havayı temizlemek için parayla makine alıyoruz 😅😅
  Ağaçları kesersek ve doğayı ne kadar çok kirletirsek o kadar kirli havaya maruz kalırız.
  Ağaçları kesmek yerine ekmeğe çalışsak bunlara ihtiyacımız bile kalmaz.
  • ponçikmom

   Çok haklısınız. Doğaya insandan zararlısı yok malesef!

  • zigzig

   Doğayla savaş halindeyiz, eğer kazanırsak kaybedeceğiz.

 • BirSevdadırTürkiyem
  Dyson ilk benim dikkatimi zaten kusursuz ve tartışmasız 1numara olduğu elektrik süpürgesi grupları çeşit çeşit modelleri ispatlamış bir markadır
 • No__problem
  Benim gibi polen alerjisi olan insanlarin dusunulmus olunmasi harika gercekten. Dyson markasini zaten cok seviyorum süpürgesinide almak istiyorum
  • ponçikmom

   Ende süpürgesi var, cidden çok iyi, kaliteli, verdiğin her kuruşa değiyor dedirten bir ürün.

  • No__problem

   Evet ablacim cok duydum methini temizlik hastasi oldugum icin alacagim evime evlenemde😅

 • cananevkusu
  Özellikle küçük çocuklu kişilerin ve sağlık sorunları olan kişilerin tercih etmesi gereken bir ürün. Çok guzel.
  • ponçikmom

   Aslında her eve lazım ama evet özellikle sağlık sıkıntısı olan kişilerde daha da önemli olduğu aşikar :)

  • cananevkusu

   😊😊😊

 • 11MRT11
  güzel alet bence de alınabilir hayvan dostlarımızın da evde olduğunu düşünürsek mantıklı
  • ponçikmom

   Evet özellikle çok süper hava filtresi olması büyük avantaj

 • novel
  Uzun süredir bu kadar güzel anlatımlı bir Bence görmemiştim. Gerçekten emeğinize sağlık.
  Ürünün de kaliteli olduğunu düşünüyorum
  • ponçikmom

   Çok teşekkür ederim 🙏🏻

  • novel

   Ne demek rehberim 😊

 • ïtenïkïgïllër
  minnosunuz kocaman olmuş yaa:)))
  patili annesi olarak mantıklı öneri için tisikkirler :)))
  • ponçikmom

   Evet yetişkin boyutu bu artık, daha fazla büyümeyecek. Ama tüyler havada uçuşuyor, o ayrı 😍🥰😍

  • bu aylarda çok normal😂 ama sadece bir ay rahat olacaksınız sonra hoop eylül yine tüy dökümü 😅

 • Nick_söylemem
  Cokk iyi temiz hava kalmadı ormanları cevreyi kirlettik
 • MurooCan
  Pitbull besliyorum her gün basini yikiyorum kopeklerin derileri baya cabuk terler ve cok tuy doker yazlari ama hem koku ve 4 mevsimlik olusu baya faydali
  • ponçikmom

   Evet benim de en etkilendiğim özelliklerinden biri de buydu. Sadece hava filtresi değil, ısıtma soğutma da yapması çok büyük avantaj.

  • MurooCan

   Daha görmediğimiz insanlar icin cok faydali icatlar var teknoloji = Yaşamak gunumuzdeki cogu kisinin zihniyetindeki

 • cankızsevda
  çok güzel bir ürünmüş çok beğendim. rahat edebilmenize çok sevindim güle güle kullanın :)
  • ponçikmom

   Denemem için gönderdiler canım :)

 • Yıkığımsı
  Kesinlikle camları açmak evdeki havayı temizlemeye yetmiyor. Çok güzel bir ürünmüş, gece modu olması da harika. Deliksiz bir uyku sağlıyordur :) Benden de tam puan aldı daha kullanmadan, böyle bir ürüne her evin ihtiyacı var. Hatta sokakların da :D :D
 • ChernobylÇnR
  7 yıldır dyson kullanıyorum, cavalier cinsi köpeğimiz olduğundan tercih etmiştim. tüylüydü. temizlikten sonra evde bir zerre bile tüy ile karşılaşmadık yıllarca. teşekkürler dyson.
 • Karsuu
  Büyük bir pencere, aydınlık bir oda, sade eşyalar, kitaplar ve çiçekler mis gibi bir hava verir sana.
 • ceydatasdemir34
  disarda temiz hava alamiyoruz bari evde alalim bu sicaklarda iyi olur
 • mad_hause58
  Çok fazla detay girmişsin gifleri de göremedim ama temizlik her türlü mümkün yeter ki istesin marka tabiki de önemli her üründe fakat yine kadın gücüne bakıyor bu işler...
 • -Zed-
  Dyson kaliteli bir marka zaten. Sektöründe lider bir firma ve ürünleri de tasarımı olsun, özellikleri olsun üstüne yok. Tek kötü yanı çok yüksek fiyatları ama lider bir firma için de normal :)
 • Marky
  Çözüm olarak temiz olmasından yana bizde çözüm ama en sonunda gidip manav açacağım, siteyede reklam vereceğim, sitenin her yerinde minik minik patates, soğan reklamları çıkartacağım :D ahaha
  Yerel kanallarda bu kadar fazla reklamlar bile yok :D
 • muhammed_43_
  Ben sekilli kaya tuzlarindan kullaniyorum yatak odamda hem rahat bir uyku hemde temiz bir hava sagliyo
  • dursun_mu

   gerçekten yararı oluyor mu uzun. hissedilir yararı

  • muhammed_43_

   Evet oluyor burun tikanikligi uykuda hırıltı yasiyordum yer yer uykudan uyaniyordum sabah kalkinca ağzım leş gibi oluyordu aldım 2 senedir kullaniyorum hic bir sikinti yasamiyorum rahat bir uyku cekiyorum ayrıca baş ağrısı burun tıkanıklığı falanda yok

  • dursun_mu

   satılanlar küçük el kadar. bir de lamba koyuyorlar içine ısınıyor falan. olayı nedir bunun acaba? gidip kocaman bir kütle bulup getirsem olmazmı?

  • Hepsini Göster
 • Erronblack41
  Çok kullanışlı bir ürüne benziyor. Denemek isterdim.
 • aliesrefogl
  Özellikle etmiz hava aradığımız bu ülkede gerekli bir durum. En azından ev ortamı temiz olsun
 • ChaPuler
  Yazda geldi alerji sorunu gaşayan insanlar için güzel bir bence 😄
  Zaten biz sıcaktan bunalımca balkonda yatıyoruz 😂
 • LALOGLAN
  Media marktan iki hafta önce almıştım gerçekten şahane bir ürün. Ama fiyatı bir hayli vardı. 😀
 • Gönülçelen_
  Çok şükür evimizde alerji sorunumuz yok.. Allah korusun öyle bir şey olursa da artık çözümünü biliyorum..
  Görüntüsü gerçekten çok şık ve yakışıklı bir ürün.. 😍😍 Bayıldım!
 • RayKurzweil
  Hem mobil olması hemde özellikleri ile oldukça cazip geldi.
 • gayealgun
  temiz hava tercih edenler için güzel bir ürün o zaman
 • saskinomayra
  Selamlar. çalışma prensibi nedir? filtreleri ne kadar zamanda bir değiştirilir? filtre ücretleri nedir? bu makine klimanın verdiği ısıyı verir mi?
 • okumuşadam
  Evde evcil hayvan varsa veya küçük çocuğu olan aileler varsa üstüne düşmeliler. Herkesin sağlığı için.
 • Evren1985
  Güzel görünüyor ama bunu alana kadar evde hayvan beslememeye başlasak dha güzel olmaz mı. Onlar oyuncak değil doğanın bir parçası
 • ilyşym
  Tek kelimeyle muhteşem! İnsana, bu zamana kadar hiç evi süpürmemişiz resmen dedirtiyor Hiç toz bırakmıyor. Süper bir şey!!! <3 :*
 • İzmirBeyfendisi
  Dyson ı aldığım ilk gün ücreti konusunda tereddütlerim vardı kazıklandım mı acaba diye? Ama piyasada muadillerini gördüğümde ve Dyson ın yanından bile geçemeyecek kalitede olanların en az bir o kadar olmasını gördüm ve tüm tereddütlerim ortadan kalktı. Küçük bir tavsiye her kullanımdan sonra temizlerseniz harika sonuçlar elde edebilirsiniz
 • Ghostkiller02
  Dyson çok iyi kaliteli marka ama bunu kullanmaya rağmen gene de camları açıp evi havalandırmak lazım diye düşünüyorum hayırlı olsun güle güle kullanın
 • Herakles34ist
  Soğutuyor derken fan olarak mı üflüyor, soğutma yapıyorsa sıcak egzozlama da yapması lazım mantıken. Klima mantığı başka türlü işlemez.
  • ponçikmom

   Ben teknik olarak demek istediğiniz bilmiyorum ancak havayı fan gibi üfleyerek ısıtıp, soğutabiliyor.

 • korkmazCHT
  Deneriz evde kucuk cocuklar icin iyi gelebeilir diye dusunuyorum. Bana gore degil ama. Yegenlerim icin olabilir. :)
 • WithOutMee
  Biraz klasik, hayır çok klişe birşey. pencereyi açık bırak!! :) O kadar teferruata ne gerek var? #Freemind;)
 • Mr-GYC
  Evimizin bulunduğu yer çok havadar ve temiz hava alan bir konumda. Aksi olan evler için şahane bir cihaza benziyor. 👌🏻
 • Çok guzel bir bence olmus 🤗🤗 evet artık akıllı sisteme geçti her yer ve yeni çıkan teknolojik aletler harika 🤗🤗
 • SonbahardanSonrası
  Alerji sıkıntısı hem bende hem oğlumda var. Her eve şart olsa da özellikle bize şart. 😕 Teşekkür ederim çok güzel olmuş.
 • aerolite
  Dyson ın her ürünü çok başarılıdır.. Ama paraya kıymak lazım.
 • Hln007
  Çok güzel bir icat çocukları olan insanlar için özellikle de
 • esmalkopuz
  Evde çocuk varsa evi sürekli havalandırmak gerekiyor. Özellikle alerjisi olanlar için gayet şık ve güzel bir aletmiş.
 • Anıl4
  Evdeki hava gerçekten çok önemli, çok işe yarar bir alete benziyor.
 • Fullmoon82
  Dyson bu konuda çok iyidir. Bende de bir tane var. Fakat global dünyada artık herkes herşeyi yapıyor bu sebeple de marka bağımlısı olmamak gerekir. Kalite ve test sertifikası olan her ürünü alabilirsiniz. Yorkshire Terrier in kıl yapısı insan saçı gibi olduğundan en az alerji köpek bu köpektir. 20 derecenin altındaki havalarda da cok üşür, aynı bizim başımız gibi. Alerjiniz varsa en iyi çözüm ev içinde tüylü hayvan olmaması. Kuş dahi beslemeyin. Tuyden çok deri dokuntulerinin mayt oluşumunu artirmasi. Sağlıklı gunler
 • Bilgiiiiii
  Dyson dan hiç ürün kullanmadım. anlatıldığı kadar güzelse denemek gerek 👍
 • Creative21
  Evde çocuk varsa evi sürekli havalandırmak gerekiyor. Özellikle alerjisi olanlar için gayet şık ve güzel bir aletmiş.
 • pelinfografik
  Kedi beslemek zor iş annemin kronik astımı var ve çok zorlanıyoruz
 • Tysys
  İyiymiş Dyson süpürgesi teknoloji çok gelişti artık el ile kullanılabilir süpürgeler çıktı
 • Daha Fazla (696)
YÜKLENİYOR...