Sınıf Öğretmenliği Materyal Tasarım dersi için ilginç materyal önerebilir misiniz?

Kayraa48
Herkesehayırlı akşamlar arkadaşlar. Haftaya Öğretim Teknolojileri Materyal Tasarım dersinde sunumumuz varda bu drsi almış ve farklı yaratıcı tasarımları olan arkadaşlar ilköğretim 1-2-3-4 . sınıf türkçe hayat bilgisi, matematik ve fen bilgisi dersi kazanımlarına uygun materyal örnekleri söyleyebilir mi :)
Sınıf Öğretmenliği Materyal Tasarım dersi için ilginç materyal önerebilir misiniz?