Eşim çalışmam için beni zorluyor mu bana mı öyle geliyor?

Merhaba arkadaşlar ben uzun süreli çalıştığım işimden ufak bir rahatsızlığımdan dolayı evlilik tazminatı alarak ayrıldım daha 10 gündür evdeyim ama eşim işten ayrıldığımdan beri bu rahatlığa alışma işe girince zorlanırsın kışa girmeden iş bul sonra bulamazsın ya da hayat sana güzel ben çalışıyorum sen evdesin gibi bana laf çarpıtıyor. Bende en sonunda dayanamadım ve merak etme sana yük olmam en kısa zamanda iş bulup çalışırım dedim. O da saçmalama ben onun için mi söylüyorum dedi. Ama tamda onun için söylüyor bence. Çalıştığım dönemde kendime hiç para ayırmadan evin giderlerine destek oluyordum hiçbir zaman lafını yapmadım ama şimdi eşime yük oluyormuşum gibi hissettiriyor tamam bu zamanda tek kişi çalışarak ev geçindirmek zor biliyorum ama tüm giderleri tek başına karşılayacak kadar kazanıyor çok şükür ve ben hiçbir zaman şunu istiyorum bunu istiyorum demedim hem çalıştım hemde evdeki bütün işleri ben yaptım ama bu şekilde davranması beni üzüyor bir daha çalışmamamdan korkuyor galiba ben mi abartıyorum acaba alınmakta haksız mıyım?

Eşim çalışmam için beni zorluyor mu bana mı öyle geliyor?