Sayısal'dan çıkarılmış olabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba. Daha demin çok korkunç bir şey yaşadım ve uyuyamıyorum.
Sahuru yapmak için uyandım ve mutfağa doğru giderken çalışma odamdaki ışığın açık olduğunu gördüm. Kapatmak için yaklaştım ve ışığı kapattım. Sahurumu yaptıktan sonra tam odaya gidecekken ışık yine açıktı. Korkarak odaya girdim. Bir anda kapılar kapandı ve odanın içinde sesler yankılanmaya başladı: "Ayt, türev, limiiit." Bunları duyduğum anda Alankayeterkatestkafobim tetiklendi ve kendimi yerlere atıp çığlık atmaya başladım. Dolabın karanlığı ardından ak sakallı birisi gelip beni saçlarımdan turup kaldırdı ve çalışma masasına doğru itti. Onun eski yüce ayt sayısal birincisi olduğunu anladım. Bana doğru yaklaşmaya başladı. Ama yaklaşamıyordu tabiki. Limit sağolsun. Elindeki asadaki diğer sayısalcıların zavallı ruhlarını görebiliyordum. Kai müziği ile yere vurduğu asası ritim tutuyordu. Bana bir kağıt uzattı. Kağıtta... Türev vardı. İçinde kareköklü sayılar vardı. Bana: "Bunu çöz." Dedi. Gözyaşları içerisinde ona baktım: "Ben karekök çözemiyorum!!" Diye yalvardım. Adam bana şener şen bakışı attıktan sonra gözlerini devirip omuzlarını silkti. Başka bir kağıt çıkarttı ve bana uzattı. Kağıtta trigonometri vardı gördüğüm anda Dabbe filminden çıkma bir çığlık attım bir anda etrafım karardı. Eski ayt kurbanları kulağıma formüller fısıldıyordu. Bazıları eskiden sayısalcı olup ruhunu eşit ağırlığa satmış kişilerdi. Onların sayısalcılar tarafından uğradıkları azaba şahit oldum. Boyunlarından asılmış fizik formülleri ile çin işgencesi yapılıyordu.
Ardından 3D, Acil ve karekök yayınları etrafımı sardı. Ne yapacağımı bilemedim. Uzaktan gelen geometri'yi görünce: " Bir Yuvarlak bir düzsün! Masaya vurursam Rauf'un dibini görürsün. " Diye bağırdım. O sırada ellerimden iki kişi tuttu sağa ve sola baktığımda bunların eskiden sayılsalci olan eşit ağırlıkçılar olduğunu gördüm. Onlar bu gazaptan kaçmış ve bu gazaba uğrayan kişileri kurtaran kişilerdi. Benide kurtardılar. Ama sayısaldan atılmış miyimdir?
Güncellemeler
2 ay
Güncel
Sayısal'dan çıkarılmış olabilir miyim?