Sevgilim iş bulmuyor, işsiz erkekten olur mu?

Gizli Üye

Biz 1 yıldır beraberiz evlenmek istiyoruz, ama sevgilim iş bulmuyor. Kpss çalışıyor 2 yıldır kpss ye girdi yüksek puan alamadı atanamadı. Bu yıl da girecek ama umudum yok diyor. Ben ebelik mezunuyum ve önümüzdeki alımlarda atanacağım. Atanırsan evleniriz gideceğin yere gelirim dedi. İyi de benim maaşımla mı geçinecegiz? Sevgilimden artık şüphelenmeye başladım çünkü kendisi epilepsi hastası, acaba çalışmaktan mi kaçıyor. Benimle evlenip kendisi evde yatıp işsiz güçsüz takılacak mı? diye korkuyorum. Ben hastayım iş bulmam zor diyor bir sürü bahane söylüyor. Bitkisel ürün satışı yapıyorlar ailesi ile ama fazla getirisi yok. Gittiğimiz yerde dükkan açarım diyor ama nasıl olacak o kadar kolay mı? Benim atanmamı benden çok istiyor. En ücra yerleri yazmamı istiyor ama ben onun da iş bulup o şekilde evlenmek istiyorum. Bunu ona kırıcı olmadan nasıl açıklarım

Güncellemeler
1 ay
Asgari ücretle de çalışmak istemiyor mecbur kadrolu ise girmem lazjm o da çok zor diyor. Kpss ye doğru düzgün çalıştığı yok.
Güncellemeler
23 sa
Selam arkadaşlar, durum güncellemesi yapıyorum. Ben atandım ve sevgilim benden ayrıldı. Durum güncellemesi bu kadwr :))
Sevgilim iş bulmuyor, işsiz erkekten olur mu?
12 Cevap