İşten çıktım pişman oldum şimdi iş bulamıyorum, tecrübem yok diye almıyolar psikolojim bozuldu ne yapmalıyım sizce?

Gizli Üye

4 aydır iş arıyordum en sonunda bulmuştum sonra 12 gün çalışıp çıktım tatil vermediler diye bunalıma girdim bu işide zor buldum bazı psikolojik rahatsızlıklarım olduğu için beni işe almıyorlar bunlar zar zor aldı şimdi işsizim iş bulamıyorum napmalıyım hep tecrübesi olanları alıyorlar iş ilanlarında tecrübesiz yazsalar bile tecrübe istiyolar annemde bence girceğin iş yerinde rahatsızlıkların olduğunu söylemelisin yoksa onları zor durumda bırakırsın diyor ama internette başvuru yaptığımda almıyorlar artık bu müşterilerle çalışanlarla bizlerle kavgamı eder diye düşünüyorlar bana ön yargılı yaklaşıyorlar şimdi işten çıktım diye herkesin ağzına sakız gibi dolanmışım evdekilerin akrabaların herkesin ağzına benden adam olmaz gibi görüyorlar babam işten çıktım diye senden bir bok olmaz dedi üniversite okumak istiyorum lise mezunuyum bak üniversite mezunları bile işsiz senmi iş bulucan diyorlar onlar bile mağazaya giriyo sen asla bulamazsın diyorlar hatta müdüre işten çıktığıma pişman olduğumu yazdım başka şubeye beni alsanız olmazmı yazdım bidaha almamız mümkün değildir yazdılar haklılarda bişey diyemedim

İşten çıktım pişman oldum şimdi iş bulamıyorum, tecrübem yok diye almıyolar psikolojim bozuldu ne yapmalıyım sizce?
13 Görüş