Yurtta 6 kişiyle bir odada kalmak mı yoksa 1.800 TL'ye kiraya çıkmak mı?

Gizli Üye

Düzcede yüksek lisans öğrencisiyim yurtta misafir öğrenci olarak kaldığım yerde şu an odaları demir ranzalarla 6 kişilik yapıyorlar sizce ne yapman lazım eve çıksam eşyasız evler 1800 1900 lira zaten alacağım burs 1700 lira 6 kişiyle bir arada nasıl yaşayacağız

Yurtta 6 kişiyle bir odada kalmak mı yoksa 1.800 TL'ye kiraya çıkmak mı?