Okuyup doktor olmakla hata mı yaptım?

Gizli Üye

Selam herkese

Ben İzmir'de... hastanesinde cerrahi asistanım. Bir hata yapıp doktor oldum 😒 gecenin 4'ünde size dert yanmaya geldim...

Yaklaşık 11 aydır görevimin başındayım ve uğradığım mobbingden, halkın baskısı ve şiddetinden, üstlerimin pişkin tavırlarından gına geldi!

Benim ikiz kardeşim var. Bana tıpa tıp benziyor benim yerime hastaneye o gitse aradaki farkı kimse anlamaz!

Kardeşim zamanında gel manken olalım dedi dinlemedim doktor oldum. Oldum ancak o kadar çile çekiyorum, can güvenliğim dahi yok aldığım ücret 11700tl. Kardeşim ise manken özel araba ve ya taksi ile işe gider, haftada 3-4 gün çalışır, çalışmaktan kastım podyumda bir kaç tur atıp gelir hepsi bu.

.
.

Belki inanmayacaksınız ama aylık eline 40000tlden fazla para geçiyor. Üstüne lüks restoranlarda geçerli 5000tllik kart vermişler, üstüne bitaksi'de geçerli 5000tl veriyorlar, oda yetmezmiş gibi ücretsiz menejer veriyorlar.

Şeytan diyor istifa et manken ol 😑 bir insanı hafta içi köpek gibi çalıştırıp hafta sonu da 36 saat nöbet kitlenir mi? Yarın gece yarısına kadar nöbetim var. Sonra doktorlar neden agresif!

Okuyup doktor olmakla hata mı yaptım?
14 Görüş