Kocam doktor, ben ev hanımıyım. Bu durum insanlara garip geliyor ve beni küçük görüyorlar. İnsanlar neden böyle?

Gizli Üye
Evet kocam doktor ben de ev hanımıyım. Daha önce Cocuk gelisimi okumustum evlenince biraktim.
İnsanlar surekli aaa sıradan ev hanımısın eşin koskocaman doktor mu vs diyip beni ezikliyorlar
Çok zoruma gidiyor halbu ki esim oyle degil cok mulayim cok iyi biri insanlar neden boyle ya
Kocam doktor, ben ev hanımıyım. Bu durum insanlara garip geliyor ve beni küçük görüyorlar. İnsanlar neden böyle?