Özel okulda okumak/okutmak sizce doğru bir seçim mi?

aerolite
Özel okulda okumak/okutmak sizce doğru bir seçim mi?

Özel okul öğretmenlerinin nasıl ağır şartlarda, düşük maaşlarla çalıştırıldıklarını duydukça, buralara okuma/okutmanin öğretmenlere haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Ben şahsen çocuğuma eğitim verecek öğretmenin çalışma şartlarını resmi evraklarda görüp, o öğretmenle de özel alanda bire bir konuşup ikna olmadıkça çocuğumu kayıt yaptırıp, bu emek sömürü sistemine destek vermek istemem.

Zaten özel okullarda da eğitim kalitesi öyle iyi filan da değil. Sadece abartılı verilen yüksek ders notları, bolca güzel söz, güler yüz ve konfor farki var.

Bu konuda sizin fikriniz nedir? Özel okulda okunur mu?Haber linki

Özel okulllara olumlu bakıyorum
Özel okullara olumsuz bakıyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Özel okulda okumak/okutmak sizce doğru bir seçim mi?