Çalışma koşul ve saatleri mi daha önemli, maaşlar mı?

aerolite
Türkiye'de herkes, sanki bir kabullenilmiş çaresizlik içinde, sadece maaşları konuşuyor. Ama herkesin en az maaşlar kadar diğer bir sıkıntısı, uzun çalışma süreleri, kısa tatiller ve olumsuz çalışma koşulları.
Hâlbuki çok daha insani, çok daha mutluluk verici çalışma koşulları olabilir.
Hem düşük maaşlar alıp, hem de kötü çalışma koşullarında olmak, bir nevi kölelik düzeni değil mi sizce de?
Çalışma koşul ve saatleri mi daha önemli, maaşlar mı?
Kızlar Bir Adım Öne
Evet, yaşadığımız durum bir kölelik düzenidir
Hayır, ülkemizde kölelik filan yok, ileri demokrasi yaşıyoruz.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
@GeraltTheWitcher. 👍💃
Çalışma koşul ve saatleri mi daha önemli, maaşlar mı?