Ailem ileride eşimin çalışmasını istemiyor, bu konuda çok baskıcılar. Sevgilime bu durumu nasıl açıklayabilirim?

Gizli Üye
Ailemin kendi şirketi var biz de farklı işlerde çalışamıyoruz böyle kuralları var. Ayrı yerde çalışalım, aynı aşı yiyelim kafasındalar. Evet biraz geri kafalılar. :( Kız arkadaşımda öğretmen ve alanında başarılı bu zamana kadar kendisi geçindi hep. Nasıl anlatacağım bu durumu bilmiyorum ama onu çokta seviyorum. Ne yapmalıyım?
Ailem ileride eşimin çalışmasını istemiyor, bu konuda çok baskıcılar. Sevgilime bu durumu nasıl açıklayabilirim?