Arkadaşlar 20 yaşındayım 2 yıldır üniversiteyi kazanamadım sizce bir daha denemeli miyim Umudumu kaybediyorum?

Nurr3456
2 yıldır üniversiteye hazırlanıyorum �pek anlamli calisma ile değil düzensiz çalışma ile kazanamadım şimdi yaşım 20 oldu Sizce evlenmeli miyim yoksa bir yılda daha çalışıp univrtsitemi kazanmalıyım?
Arkadaşlar 20 yaşındayım 2 yıldır üniversiteyi kazanamadım sizce bir daha denemeli miyim Umudumu kaybediyorum?