Eğitim sisteminde geliştirilmesi veya değiştirilmesi gereken şeyler sizce nelerdir?

marjinalgirl2367
Türkiye'de eğitim sistemi kademelerden oluşur. Türkiye Cumhuriyeti'nde kadın, erkek her vatandaş için 12 yıllık eğitim mecburiyeti vardır. Bu eğitim sisteminde eğitimini tamamlayan her öğrenciye "Ortaöğretim Diploması" verilir.
Eğitim sisteminde geliştirilmesi veya değiştirilmesi gereken şeyler sizce nelerdir?