Koç Holding, 35 bin çalışanını kalıcı olarak home office çalıştıracak! Siz de home office çalışmak ister miydiniz?

ŞeymaSubaşıFirardaa
koç holding home office sistemine geçti.
Koç Holding, 35 bin çalışanı için kalıcı bir karar aldı. Pandemi nedeniyle home office çalışan bütün çalışanlarını artık kalıcı bir şekilde home office sisteminde çalıştıracak.
Koç Holding CEO'su Levent Çakıroğlu, bu karar ile alakalı “Değişmekten korkmuyoruz, kendimize güveniyoruz” açıklamasını yaptı.

Siz bu çalışma sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Home office olarak çalışmak ister miydiniz?
Koç Holding, 35 bin çalışanını kalıcı olarak home office çalıştıracak! Siz de home office çalışmak ister miydiniz?