İstifa ettim ama moralim bozuk haklimiyim sizce ?

Gizli Üye
Arkadaslar ben bir ise girdim ama o alanda hic is tecrubem yok neyse yetistirilmek uzere oldugu icin kabul ettiler muhendismm ben ögretceklerdi işi felan ama isyerinde bana hicbir is vermiyorlar butun gun bos bos oturuyorm zaman gecmiyor verdikleri is getir gotur angarya isler felan bende oraya iyi bir pozisyon icin girdim yani uzuldum maas felan bahsetmediler ne kdr istiosun dediler ama sigorta yaptilar yemekhane felan var ilk basta evime servis var dediler ise girdim yokmus kaldim öyle caresiz evime uzak ulasim olmayan dag basinda biryerde nasil gidip gelcemm uzuldum cok ama isi birakmak durumunda kaldim..
Güncellemeler
+1 yıl
Bugün baska firmadan aradilar maasida iyiydii ben İstanbul'da yasiyorum diger yakadaydi ve baya uzakti kabul edemedim hep sanszlik beni buluyor yaa :((
İstifa ettim ama moralim bozuk haklimiyim sizce ?