Duş Keyfinizi Eğlenceli Hale Getirmenin 5 Yöntemini Açıklıyorum

suunmxv

Hola! Duşta iken vakit geçirmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Bir kaç adımlar ile keyifinizi ve pozitif enerji ile duşta çıkmanızı sağlayın. Hem beden hem ruhen daha iyi hissedeceksiniz. Duşta mis gibi temizlenmek ve bir yandan dans edenlere gelsin. Başlıyoruz. Keyifli okumalar.

Shower
Shower

Kokulu olan mumları yakın

Candle
Candle

Gidip kaliteli kokulu mumları alınız. Her banyo yaptığınızda hayallere dalıp kullanın. Geceleri duş alıyor iseniz mükemmel bir seçenek olacaktır. Mumlar hem rahatlatır. Hem de hayallere dalmanıza yardımcıdır. Görüntüsü kesinllikle tam bir pozitif patlaması olacaktır. Geceleri en çok mumlar yakışıyor. Elbette ki sabahları da ayrı bir güzellik katıyor.

Huzur veren tütsüleri yakın

incense
incense

Bazı spa salonların da en çok tütsü kullanırlar. O halde dışarıya gidip spa salonuna gitmeye gerek kalmadı. Kendi banyonuzda mükemmel bir huzur be muazzam bir koku yaratabilirsiniz. Tütsüler daima ruhunuzu ve bedeninizi sakinleştirme de yardımcıdır. Yumuşacık olursunuz.

Banyoda sağlıklı yiyecekler veyahut herhangi bir içki tüketin

Drink
Drink

En keyifli olan kısmıdır. İçki içilmesi çok daha fazla keyif veren aktivedir. İsteğe göre içecek alkollü veyahut alkolsüz olabilir. Çoğunluk olarak şarap daha mantıklı olacaktır Sağlıklı yiyecekler yiyebilirsiniz. Çilek ve portakal vs gibi meyveler daha güzel bir tat katacaktır.

Köpükler ve güller

Rose
Rose

Tercih edilenlerden biri de köpüklü ve güller ile dolu küvet keyfidir. Daima yapmak gereklidir. Köpükler ve şahane güller ile insanı rahatlatır. Ayrıca vücüdünüz yumuşacık olmasını sağlar.

Hareketli veyahut sakin şarkıları açın

Singer
Singer

Duş keyfini yaparken en sevdiğiniz şarkıyı açabilirsiniz. Hatta şarkıyı eşilk edebilirsiniz. Size meditasyon hem terapi gibi kesinllikle iyi gelecektir. Ruhen daha iyi hissedersiniz. Stresinizi azaltır. Daha keyifli ve mükemmel enerji ile duştan çıkacaksınız.

Umarım beğenmişsinizdir. Hoşça kalın.

Xoxo

:)

Duş Keyfinizi Eğlenceli Hale Getirmenin 5 Yöntemini Açıklıyorum
19 Görüş