"İyi ki sinemada izlememişim!" dediğiniz vasat filmler nelerdir?

aynadakiajan s
Merhaba KScanlar! Nasılsınız?
Büyük beklenti ile gittiğim bir çok filmi keşke İnternette izleseydim dediğim çok oldu.
Verilen parayı geçtim ulaşım felan filan bir sürü zaman kaybı oldu. Onlardan birisi görsel de olan. 🤦

Sizin için de böyle bir durum yaşatan,
İyi ki sinema da izlememişim! dediğiniz vasat filmler nelerdir?

Dırım dırım dırım dıss 🤪 #aynadakiajan #aynadakiajansoruyor
İyi ki sinemada izlememişim! dediğiniz vasat filmler nelerdir?
"İyi ki sinemada izlememişim!" dediğiniz vasat filmler nelerdir?