Korku filminde seri katil tarafından kovalansanız ne yaparsınız?

Need4Read
Selam KS ahalisi! Bugün korku filmlerini Ti'ye alan Korkunç Bir Film Serisinden esinlendiğim bir soru ile karşınızdayım. Diyelim ki bir korku filminin içindesiniz ve psikopat seri katil, bıçağıyla sizin peşinizde. Tam bir kabus gibi.. Kalbiniz hızlı hızlı atmaya başlıyor, diliniz kuruyor, gözbebekleriniz büyüyor, tüyleriniz diken diken. Böyle bir durumda ne yaparsınız? Bu katil sizin peşinizde olsa ne yaparsınız?
Diyelim ki bu katil peşinizde! Ne yaparsınız?
Arkama bile bakmadan kaçarım. 😱
Saklanıp atlatmaya çalışırım. 😨
Polisi ararım. 👮
Benim elim armut mu topluyor? Ben de bir bıçak alıp onunla teke tek dövüşürüm. 😒
Diğer (Yorumlarda yazacağım) 😬
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Korku filminde seri katil tarafından kovalansanız ne yaparsınız?