Gerçek Bir Olaydan Alıntı! Gecenizin Konuğu: Barot House

Her gencin, her anne-baba adayının izlemesi gereken bir film diyerek sözlerime başlıyorum. Tür olarak gerilim olsa da aslında bu filmi öncelikle gençlerin izlemesi gerekiyor. Çünkü yarının anne babaları bu günün gençleri diyebiliriz.

Filmimizin Adı: Barot House - Yapım Yılı: 2019 - IMDB Puanı: 7.3/10

Gerçek Bir Olaydan Alıntı! Gecenizin Konuğu: Barot House

Filmin en önemli yanı gerçek bir olaydan alıntı olması. Gerilim dolu bu filmin gerek oyunculuk seçimleri, gerek kamera açıları, gerek işleyişi ve gerekse süresi filmi izlenilebilir kılıyor. Filmimiz bir gece evin kızının evden kaybolması ve ardından kızın cesedinin bulunması ile başlıyor. Birbirini takip eden olaylar zinciri izleyiciyi izlerken gerim gerim geriyor. Özellikle gece izlenmesi gereken bir film diyebiliriz.

Gerçek Bir Olaydan Alıntı! Gecenizin Konuğu: Barot House

Film 90 dakika olması bakımından izleyiciyi bunaltmadan, aktarmak istediği konuyu aktarıyor. Film sadece gerilim dışında aslında izleyiciye bir mesaj da vermeyi amaçlıyor. Ne mutlu o mesajı alabilene, ne mutlu kıssadan hisse çıkartabilene. Filmimizde abartılı aksiyon, abartılı duygu girişimleri yok. Hint filmi olmasına rağmen neredeyse müzik hiç yok. O nedenle ön yargıları bırakıp gönül rahatlığı ile filmi açabilirsiniz.

Gerçek Bir Olaydan Alıntı! Gecenizin Konuğu: Barot House

O halde ne diyoruz bu gece filmsiz kalmadınız. Işıklarınızı sonuna kadar kapatın, sadece filme odaklanın. Barot ailesinin heyecan dolu yaşantısına ortak olun. Unutmayın bugünün gençleri olarak yarın bu ailenin yerinde biz de olabiliriz.

İyi seyirler dilerim. :)

Gerçek Bir Olaydan Alıntı! Gecenizin Konuğu: Barot House
5
2
Görüşünü yaz
Kapat

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

52
 • Kara_miyav
  Bollywood filmi denilince akla gelen o şeyler var ya 5 dk birbiri ile bakışma sahnesi nerden geldiği belli olmayan müzikle ahenk içinde dans eden insanlar ve gereksiz abartılı gerilim efektleri... kamera a kişisine bakar b kişisine bakar a kişisine tekrar bakar c kişisine bakar b kişisine tekrar bakar... trafikte bile önve sola sonra sağa sonra tekrar sola bakar geçer gidersin nerden geliyor bunca gerilim sevdası 😂😂 hint filmelerine güvenmiyorum malesef
  • Bana güvenmelisin hintlilere degil. d

  • Kara_miyav

   İyi bakalım izlenecekler listesine eklendi

  • Yalniz bu film gerilim filmi bunda gerilim sevdası var onu söyleyeyim de baştan. . d sadece hintlilere abartılı aksiyon sahneleri var normalde bunda yok. Bir de normalde uzun olurlar bu 90 dk hint filmlerine gore baya kisa

  • Hepsini Göster
 • almeda_bilir
  Arkadaşlar hintlilerin dizileri kötü ama filmleri de bir okadar efsane oluyor. Abidik gubidik yapımcısı belli olmayan filmlerden bahsetmiyorum. Örneğin amir khan adını dünyalara duyurmuş hintli bir aktör yapımcı bu tarz kişilerin filmlerini izleyin.
  • Tabii öyle ben hiç dizilerini izlemiyorum ancak film alanında 350 400'den fazla izlemişimdir. Bu filmleri yazıp çizeceğim. :)

 • İzleyelim bakalım dediğiniz kadar var mı
  • Gerçek bir olay olması bile izlemek icin yeterli olur 🙂

 • AlastairHell
  Hint filmi mi bilemedim
 • ezginur2
  Hint filmlerine pek güvenemiyorum
 • BuraksS1
  harika bilgi icin tesekkurler...
 • vays35
  Denemek gerek
YÜKLENİYOR...