Köpeklerden anlayan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum?

Cinsi pitbull kulakları çivi kulak bir çok kişi kestirmememi söylüyor ama ben kararsız kaldım. Sizce iyimi ve kulaklarını kestireyim mi?Köpeklerden anlayan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• O senin kulaklarını kestirebilseydi sen bunu ister miydin? 2017'deyiz köpeğine mal muamelesi ediyorsun. Onun görüntüsü onu ilgilendirir. Senin görevin ona sağlıklı ve mutlu bir hayat sunmak.

0|0
    0|0
    • Bende kestirme taraflısı değilim sadece köpek filan saldırdığı zaman daha kötü olmasın diye kestirirsem kestircem güzel görünüm için değil yani. Ki normalde zaten çoktan kesilmesi gerekiyordu ben kararsız ve isteksiz olduğum için halâ kestirmedim

• Öyle bir risk var mı peki? Nerede bakıyorsunuz ev mi dışarıda mı? Sokakta ne köpekler gezdiriyor insanlar, dediğin gibi bir durum tüm kulağı sarkık ırkların kulağının kesilmesine yol açardı. Ayrıca sağlık sorunu olmadığı sürece kesen kişi yasadışı bir şey yapıyor onu belirteyim.

• Bahçede bakıyorum , yasadışı olduğunu da bilmiyordum bu beni ilgilendirmez zaten kesen veterinerin sorunu sonuçta para için yapıyor bu işi. Her neyse dediğim gibi pek söylenecek bir şey yok

En İyi Kız Görüşü

• Görünüşü güzel olsun diye köpeğe acı çektirme hem şirin görünüyor kulakları bence

0|0
    0|0
    • Yok görünüşü için değil öyle olsaydı çoktan kestirirdim zaten bende öyle düşünüyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• köpeklerin kulakları bir kere kesilmelidir Cinsi ne olursa olsun kes köpeğinde çok güzelmiş kulağını kes daha güzel görünür

0|0
    0|1
  • Kestirme. Zaten hayvanda estetik bir görünüm var ve yaşıda geçmiş.

0|0
    1|0
    • Henüz yaşına girmedi

• Bende öyle düşünüyorum ama köpek filan saldırırsa kötü olur diye kararsız kalıyorum

• O ihtimali düşünüyorsan, bütün uzuvlarını kestir öyleyse hayvanın. Kulaktan tutma ihtimali var da kuyruktan, bacaktan tutma ihtimali yok mu başka köpeğin. Hem çok yanyana olup kışkırtılmadıkları sürece girmezler birbirlerine.

• benim bildiğim rotvaydırların kulaklarını kesiyorlardı pitbull un kulakları kesiliyor yav

0|0
    0|0
  • kaç aylık bu?
    bulağını ve kuyruğunu kestir

0|0
    0|1
    • 9 aylık filan henüz yaşına girmedi

• duygusal davranma bide bu tip köpeklerin özel aşıları var bazılarının beyni çok büyüdüğü için kafa tasına sığmıyor o zaman büyük sıkıntı işte mutlaka veterinere götür her ay

• Götürüyorum zaten devamlı kontrole aşılarıda bitti şuanlık

• kulak kesme fantezin mi var

0|0
    0|0
  • pitbulun kulakları hep kesilir zaten sivri olur yani yakışırda hem

0|0
    0|0
  • Kestirme

0|0
    0|0
  • köpek beslemeyin, çocuk yapın onu besleyin mk. Herkesin köpeği var mk

0|0
    0|0
  • kestirme o kulak boşuna yaratılmamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;