Çirkin olduğum için insan içine çıkmaya utanıyorum. Ne yapacağım?

Insan icine cikamiyorum baskalarini gordukce kendimi o kadar cok ezik hissediyorum ki. Ne yapabilirim bu konu hakkinda?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok iyi görünüyorsun

0|2
    0|0
    • Nerden gordun de?

• herkes farklı , herkesi iyi yapmak imkansız

• Herkesin oyle olmasina gerek yok zaten ama en azindan bikac kisi oyle olsaydi. Cunku oyle birini bulmak imkansiza yakin

Kızlar Ne Diyor 17

• boşver tipi falan, hepimiz hayatımızda bir dönem çirkin olduk, olmasıysak bile öyle gördük 😨Bu doğal bir süreç aslında😇
    dalga geçen mi var seninle; önce kendi tipine bak da öyle yorum yap de gerekirse. zaten kimse güzel bir model değil, göreceli bir kavram.
    not: yorumlarda da yazmışlar zaten kendine güven 😉

0|1
    0|0
    • Cirkin oldugumu dusunen insanlarda var. Ama ben kendime guvensem ne isime yarayacak ki? Baskasi yine cirkin gorucek beni ben sadece kendi aklimda degistiricem

• Kendine güvendigin zaman kendi gerçek değerinin farkına varmış oluyosun aslında. Bu zamana ve tecrübeye de bağlı elbette.
      başkası bırak çirkin görsün seni, sen kendini bildikten sonra neye yarar onun yorumu?
      dünyada 7 milyar insan var. bunlarin sadece (taş çatlasa ) %5 i tanıyor seni
      o %5 in içindeki %2 lik kısım çirkin olduğunu düşunse bile, birileri için hep güzel kalacaksın.
      Ayrıca kimse gerçekte çirkin değildir, sadece farklıyız hepimiz.
      kendine güven, sen de düzgün, yakışıklı bir insansın.

• Oy oy Kıyamam

0|1
    0|0
  • Özgüvenini yükseltecek aktiviteler yap.

0|1
    0|0
    • Ozguvenim yukselir sadece yine tipsiz kalirim ki

• Kendini olduğun gibi kabul etmen gerekiyor.

• Ben kabul etsem ne olcak insanlar kabul etmedigi surece

• Kendine bakim yapman bunu yok eder

0|1
    0|0
  • "Farkimiz tarzimiz", (farkliligini göster sen farklisin herkes gibi deyil özel biri..)

0|1
    0|0
    • Farkliligim sadece kendime özel. Farkliligimi sadece kendim sevsem yalniz kalicam yine. Baskasi sevmedigi surece

• Sen bence ilgi görmek istedigin kisiden ilgi göremedigin icin kendini cok cirkin buluyorsun..

• Bana ailemden baska ilgi gosteren kimse yok ki zaten. Ve ilgi gostermesini istedigim belli bir kiside yok zaten

• kendini sev gerisi boş bende eskiden çirkin hissediyorum sonra kendimi sevdimm ve mutlu son başaklarının ne düşündüğünü boşver herkesin dediğini takarsan ohooo

0|1
    0|0
  • Kendine bakım yap erkeklerin tipi kızlardan daha kolay değişiyor

0|1
    0|0
    • Alakasi yok esas kizlar cok daha rahat degisebiliyor makyajdir falan. Benimle bakimla fizikle fslan sorunum yok zaten onlari yapiuorum.

• Sakallarım bile düzgün çıkmıyor

• Hormonlarını filan kontrol ettir

• Ozguvenli ol

0|1
    0|0
  • Allah herkesi güzel yaratmistim sen şu an kendine göre çok çirkin olsan bile gün gelir çok güzel bir kız olursun insanlarin dış görünüşü önemli hem herşey dış gorunus değil karakter de önemli bide herkes neredeyse kendini çirkin buluyor kendince önemli olan dıştan birinin fikri

0|1
    0|0
  • kendini beğenmiyorsun ok. aynanın karşına geç Derince bir nefes al ve gülümse biraz olsun iyi hissedersin.

0|1
    0|0
    • Iyi hissettirmedi aynada kendimi gorunca daha kotu hissettirdi

• elinden gelenlerin hepsini yap ha yok ne yapsam bos diyorsan yaniliyosun

0|1
    0|0
    • Estetik ameliyatindan baska cozum yok

• Özgüvenini beğenmedim

0|1
    0|0
  • bende böyleyim

0|1
    0|0
  • ne çirkinlikmiş yaa ilk önce kendine güvenin olmalı

0|1
    0|0
  • bende çirkinim çıkma sende saklan

0|1
    0|0
  • kendine güven en başta. Kimse çirkin değildir

0|1
    0|0
  • Eğer zaten bu mantıkta bir insansan çirkinlerle çik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yüzün çirkin olabilir ya da sen öyle hissedebilirsin güzel kardeşim
    Ben derim ki yüzün çirkinse sende vücudunu kullan
    Değişik güzel şeyler giyin düşük bel pantolon ve seni kendine cazibeli ve seksi hissettirecek şeyler giyersen kişilere yaklaşımın ve ortam içinde sana farklı yaklaşıldığını hissedeceksin
    Unutma vücudunu kullan

0|1
    0|0
  • İmtihan dünyasındayız dostum. Allah yakışıklı yarattığını bunu kötüye kullandı mı diye hesaba çekecek, tipsiz yarattığını da isyan etti mi diye hesaba çekicek. Sabretmekten başka çare yok

0|1
    0|0
  • Herkesin dis gorunuse bu kadar takarsa boyle insanlar artacak. Biraz kulturunuzu arttirin makyajinizi degil

2|0
    0|1
    • Kulturle bunlar farkli seyler. Gayet kulturlu oldugumu dusunuyorum okudugum kitaplar okul falan kendimi gelistiriyorum. Ama bu konu ayri bir sey

• Biladerim önce kendine güvenecen. Bir sürü adam var karizma olup, yakışıklılığı ahım şahım olmayan. Spor yap ve kendinden emin ol

0|1
    0|0
  • kilo ver

0|1
    0|0
  • foto at

0|1
    0|0
  • Üzülme kanka hepimiz çirkiniz.

0|1
    0|0
  • Zevkler ve Renkler farklıdır. Kimine göre Çirkin, kimine göre değilsindir. Asıl iş senin kafanda bitiyor bu yüzden bence kafana takmamalısın.

0|1
    0|0
  • bunları düşünme.

0|1
    0|0
  • İnsanları si k ret

0|1
    0|0
  • salla hepsini ya

0|1
    0|0
    • Dediginiz kadar kolay olsaydi soruyu sorar miydim?

• Allah öyle yaratmış

0|0
    0|1
    • Bu bilgi icin tesekkurler ben seytan yaratti saniyodum tovbe tovbe

• Delikli boncuk yerde kalmaz boşver

• Tiroid hormonlarına baktır

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;