Evden ayrilmak istiyorum tavsiye alabilir miyim?

tek basima olacagim artik
para yok is bulmak lazim
daha kalacak yer de bulmadim yani tabi yarin cikamam ama yani en iyisi siz bana boyle bir durumda ilk neyi dusunmek lazim onu soyleyiverin..

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Önce işini bulucan paranı kazanacaksın paranı kazanıncada evini tutarsın ben 17 yasında bekar evine cıkmiştim iş para ev bu sıralamaya göre git

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Once para biriktirmen lazm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• önce iş bulup para biriktirmen ev arkadaşı falan bulman lazım.

1|0
    0|0
  • İyi bir gelir lazım

1|0
    0|0
  • kiz başına ayrılıp ne yapacaksın? sevdiğim kız olsaydın gel kal derdim ama şimdi demem. ayrica kötü yola düşmekten korkmuyor musun sen

0|0
    0|0
    • mecburum yapacak bir sey yok, istersen intihar edeyim boyle kapansin bu konu?

• bilmiyorum aslinda bu hayat umrumda degil artik...

• Ya bak ne derdin var anlatmanı isterim bana. inyihar j bende çok düşündüm zamanında evden kaçmayı da.. ama şimdi diyorum ki iyi ki yapmamisim guxel bir hayatım var artık

• Neden böyle bir karar aldınız ki

0|0
    0|0
  • Para yoksa unut o isi.

0|0
    0|0
  • Eğer ailen ile yaşamana ciddi bir engel yoksa otur oturduğun yerde.

0|0
    0|0
    • cok ciddi sorunlar var, yani mecburiyet bu

• Sorun dan kastım; piskolojik veya fiziksel şiddet. üvey olma durumuna bağlı istismar veya taciz gibi durumlardır.
      Her ailede sıkıntılar olabilir.
      Hepimiz belli yaş dönemlerini geçirdik ve ailelerimiz ile sıkıntılarımız oldu. önemli olan bunu yıpranmadan yıpratmadan aşmak.
      eğer buradan yazamayacağım ciddi bir durum var ise özelden yardımcı olmaya çalışırım kardeşim. Insanlara yardımcı olabilmek için buradayım.

• istanbulsa kiralar çok bee

0|0
    0|0
  • tipik ergen düşüncesi

0|0
    0|0
  • Aynı şeyleri bende yaşadım şimdi tek yaşıyorum istersen knsbiriz

0|0
    0|0
  • Ünivli iki kız bul kafade çalış öyle olur

0|0
    0|0
  • İstersen bir arkadaşınla eve çık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;