Askerlik şubesine gideceğim. Muayenede neye bakıyorlar? Böyle boxer ile herkesin içinde çıplak kalacak mıyım?

Gizli Üye
Zorunlu askerlik için yani subaylık filan değil muayenede ne oluyor? Keşke kız olsaydım çok şanslılar. Erkekler lütfen yardım edin tecil için ilk kez olacak :(
Askerlik şubesine gideceğim. Muayenede neye bakıyorlar? Böyle boxer ile herkesin içinde çıplak kalacak mıyım?