Ne kadar süre anne sütü içtiniz... Ananız sizi ne kadar emzirdi 😄 😄 ?

animecigenç
Ben 4 yıl rahat bırakmadım anamı 😂 meme meme diye ağladığım zamanları hatırlarım 😂😂😂 memeye pek düşünmüşüm küçüklüğümden beri yaw 😂
bir keresi annem beni arkasına aldı inekleri sağmak için ahıra gidiyoruz birlikte 😄 giderken bir şey oldu düştük biz 😄 orada görüntü gitti yatakta geri geldi tekrar 😄 ben yine anamdan meme istiyorum 😂 çok net aklımda o anlar 😂 bir rahat bırakmamışım anamı yaw 😂
dayak zoruyla tehditlerle bıraktırdılar bana 😐 yoksa bırakmaya niyetim yoktu 😂 çocuğum olursa rızkına göz koyar biraz çalabilirim yemeğinden 😂 merakım var tadına 😄 19 yıldır içmiyorum 😂😂😂 siz ne kadar süre içtiniz...
Ne kadar süre anne sütü içtiniz... Ananız sizi ne kadar emzirdi 😄 😄 ?