Sizce en kaliteli saç boyası hangisi?

Kızlar parmaklarınıza zahmet olmazsa lütfen cevap verir misiniz, siz bu işin ustasısınız, anneme hediye olarak saç boyası almak istiyorum. Sizce en kaliteli saç boyası hangisidir? Yani kutuda göründüğü gibi saçta da aynı duran boya. Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim .

0|0
5316

En İyi Kız Görüşü

• loreal excellence ve palette radiance serilerinden çok memnunum:) özellikle kızıllarda çok başarılı:)

1|0
    0|0
    • :) Umarım Annelerde De Öyledir :)

• :Ddaha fazla sulandırmayalım bence soruyu.iltifatları özelden kabul edin artık :D

• :) İkinizede Teşekkürederim . Kalınız Sağlıcakla .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 52

• Boya, istediğiniz rengi her zaman hazır boyalarda bulamazsınız. En iyisi mi bir kuaförde yaptırın saçlarınızı, renk kaygınız ve memnuniyet sorununuz olmaz. Ayrıca istediğiniz renk olmazsa kuaföre çıkışabilirsiniz fakat hazır boyayı evde yapıpta istediğiniz gibi olmazsa kendinizden başkasına sinirlenmeye hakkınız yok:)

0|1
    0|0
  • Syoss baya iyi anneminkini boyamistim siyaha ben karamel kestane falan icin koleston a boyuyprum memnunum ondan siyahini denemedim

1|0
    0|0
  • Manic panic.

0|0
    0|0
  • koleston en iyisi.

0|0
    0|0
  • doğal bırak bence

0|0
    0|0
  • koleston

0|0
    0|0
  • Koleston'u öneriyorum.. Ben hatta Natural olanını kullandım kendi saç rengim gibi duruyordu tavsiye ediyorum..

0|0
    0|0
    • Kusuruma Bakmayınız Lütfen Anlayamadım Natürel Derken , Sarı Düşünüyorum Güzel Gözükürmü Acaba .

• Koleston Naturals var yazın bakın. Sarının yakıştığını düşünüyorsanız sarı alın ama annenizin saç rengi nedir ?

• koleston

0|0
    0|0
    • Zaten koleston kullandım başka bildiğiniz?

• bilindik değilse kuaforlerin falan kullandıkları var tanıdık kuafore sor :D profesyonel sac boyası (yanı koleston degildir herld)

• En iyi gidip kuaföre sorayım :D

• Kutuda göründüğü gibi durmaz hiç bir boya maalesef annenin saç rengine göre farklılık gösterir, gratiside gidiyorsun loreal alıyorsun market vs yerlerde çakma oluyor genellikle absürt biyer den alma derim

0|0
    0|0
  • Loreal olabilir

0|2
    0|0
  • Merhaba kızlar ben Zigavus'un bitkisel saç boyasını kullanıyorum. Çok memnunum saçlarıma zarar vermiyor ve renk kalıcı oluyor.

0|0
    0|0
  • Loreal kullaniyor annemler memnunlar

0|0
    0|0
  • loreal paris amnonyaksız en güzel saca zarar vermiyor.

0|0
    0|0
  • GARNIER

0|0
    0|0
  • loreal ama o senlede alakalı kepek için şampuan felan kullanmaman gerek

0|0
    0|0
  • ben palette kullanıyorum ve memnunum garnierde aynı şekilde ancak koyu renkler veriyor saçımdan dolayı o yuzden karıştırarak kullanıyorum mesela kumral ve açık papatya rengini karıştırıyorum ve boyuyorum gayet güzel oluyor bal köpüğü karamel çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • Siyah mavi, yap o çok hos. Sacimi hic boyatmadigim icin marka öneremeyecegim

1|0
    0|0
  • siyah boyalar bile akıyor ama palette diyorum.

0|0
    0|0
  • palette kullandım hep.

0|0
    0|0
  • Garnier bitkisel olan saçlarımıda besledi :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    32

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor... ;