27 yasima gircem ve halen sevgilim yok niye yok ya napcam ben yardim edin kimlerde böyle?

Gizli Üye
27 yasima gircem bir ay sonra ve bence yas önemli deyil derim askda basda aileler problem yapsa bile basen televizyona bakdimda biri bile diyor mesela Diyelim kendisi sa 21 ve 33 arasi diyor benim sevgilim yok ve benim sevgilim olursa 22 ve 28 arasi olabilir ama niye yinede yok ya en azindan yalnis hisetmem kiz arkadasim bile yol
Güncellemeler
+1 yıl
Laf yetistirmeyi iyi biliyorsunus bilmeden:( sinir oldum
27 yasima gircem ve halen sevgilim yok niye yok ya napcam ben yardim edin kimlerde böyle?