Araba olarak ne alınmalı? Marka, model ve fiyat olarak hangi araçları tavsiye edersiniz?

babato150
En geç Şubat gibi ehliyetimi alıyorum veya şubatın ortasında ve araba aldırmayı düşünüyorum babama. Fakat, bu konuda hiç bilgim yok. Kendisi Toyota alacağım diyor ama fiyatlarına bakınca Wolksvagen almak daha mantıklı sanki. Ama bilmediğim için pek bir şey diyemiyorum tabii.
Fiyat olarak 40-65 bin aralığında bir araba alır büyük ihtimalle. Az yakan ve çok büyük olmayan hangi araçları tavsiye edersiniz hangisi alınmalı? Marka, model (arabanın modeli yılı değil) ve fiyat olarak bilgilendirirseniz sevinirim.
Güncellemeler:
+1 yıl
2013, 2014 ya da 2015 model olacak. Dizel ve otomatik vites. (:
+1 yıl
Özellikle fiyat aralığı belirtmeme rağmen neden yüksek fiyatta olan araba marka ve modellerini yazıyorsunuz anlamıyorum. Porsche, Ferrari, Range Rover ya da BMW, Mercedes gibi yüksek fiyatta ve modelde araba aramıyorum! Israrla bunları yazacaksanız yazmayın daha iyi.
2. el düşünmüyorum kesinlikle 0 araç alacağım. Jeep değil, sedan araç olacak ve fiyatı da 40-65 bin olacak en fazla 70 bin. Umarım derdimi anlatabiliyorumdur. :)
Araba olarak ne alınmalı? Marka, model ve fiyat olarak hangi araçları tavsiye edersiniz?
58
125
Görüşünü yaz