Kocam çalışmama müsade etmiyordu bende ona gerçekleri söyledim çok mu rencide olmuştur?

Gizli Üye

Eşim kıskanç bir erkek oldum olası çalışmamı istemiyor. Ama bizim bir oğlumuz var ve geçinemiyoruz tek maaş yetmiyor. Bende dün gittim iş baktım bir fabrikada iş buldum. Tekstil. Söyledim çalışacam diye kime sordun ya dedi bende çocuğumun geleceği için iyi geçinmek için lazım okul başlayacak para lazım dedim hala zorlayınca maaşın yetmiyor. Düzgün para getir eve bende çalışmıyım. Evi geçindiremiyorsun birde kıskançlık yapıp beni çalıştırmıyorsun çalışıcam bitti dedim sesi titreyerek sen otur evde ben iki işte birden çalışıcam dedi sizce

Kocam çalışmama müsade etmiyordu bende ona gerçekleri söyledim çok mu rencide olmuştur?