1 ay

Dövdüğüm çocuğun kırılan gözlüğünü patronum karşılamış bu küçük düşmek değil mi?

vesvesex m
Küçük çocuk ayakkabı aldı beğendiği ayakkabı 1 numara büyük geldi bende çocuğa dedimki illa bunu istiyosan içine tabanlık koyalım o zaman olur dedim çocuk kabul etti neyse aldı ayakkabıyı 1 saat sonra 4 tane abisiyle dükkana geldiler milletin içinde sanki dolandırıcıymışız gibi yüksek sesle azarlamaya başladı bende dedimki bak reis çocuğun haberi var zaten ona sorduk kabul etti dedim isde etmek istediler aldım ayakkabıyı verdim parasını hala mırıldanıyo bende işinizi gördüm hadi gidin dedim arkadan biri ensemden tutup aşağı çekti ne demek lan işinizi gördüm falan derken bizim arkadaşlar arkamdan çocuklara uçrular falan güzel bi esnaf dayağı yediler sonra çocuğun gözlüğü kırılmış ertesi gün dükkana giricekti beni gördü geri gitti sonraki gün parronumla konuşmuş 500 tl para almış adamdan lan madem gözlüğün var ya çıkar koy kenara ya da girme kavgaya benim kolum kırılsa senden kolmu isticem yani bizim patronda çıkarıp vermiş deli oldum duyunca çocuğu görsem yine kırıcam gözlüğünü
Dövdüğüm çocuğun kırılan gözlüğünü patronum karşılamış bu küçük düşmek değil mi?
7 Görüş