2 ay

15 yıldır Almanya'da yaşıyorum , kıtlık açlık istediğini alamam adına hiç bir şey yok , Avrupa sizi neden kıskansın?

Gizli Üye

Arkadaşlar bazı gurbetçiler ekonominin kötü olmasını fırsat sayar yani adam burada kazandığı para ile Türkiye'de daha iyi yatırım yapabilir , ama size bir sır vereyim bir saatlik çalışma ile burada , et , süt , yağ , ekmek tüm gidanizi alabilirsiniz , sadece 1 saat o kadar uzun da değil , sizi kandiriyorlar bilginiz olsun , iPhone falan burada sehbanin üzerine fırlatılan bir şey o kadar değerli değil , siz sadece seçimlerinizi yanlış yapıyorsunuz size gerçekten açıyorum samimi duygularimla kuzenlerimi görüyorum ve gerçekten durumları vahim Allah yardımcınız olsun

Güncellemeler
2 ay
Bu arada yere göğe sigdiramadiginiz Erdoğan burada hiç bir şey yani avrupalinin gözünde Türkiye'nin yeri bile yok , yok şöyle savasiriz yok böyle savasiriz , kafana nükleer bombayı yediğin zaman kim daha iyi anlarsınız çok baş kaldirmayin derim
15 yıldır Almanya'da yaşıyorum , kıtlık açlık istediğini alamam adına hiç bir şey yok , Avrupa sizi neden kıskansın?
6 Görüş