Eski sevgilimi unutamıyorum hala acı cekiyorum 60 gün oldu :( :( Yardıım?

Gizli Üye
60 gün oldu ayrılalı ama hala üzülüyorum acı cekiyorum. Birde hergün twitter facebook'una bakıyorum ve bugün twitter'a bir erkekle sarmaş dolaş fotoğraf atmış ve ikiside çok mutlu :( Bense hergün evde onun için ağlıyorum. Allaha bu durumdan kurtulmam için yalvarıyorum ama olmuyor olmuyor işte :'( Ne yapcam ben ya. Sabahtan beri hüngür hüngür ağlıyorum resmi gördükten sonra :(
Eski sevgilimi unutamıyorum hala acı cekiyorum 60 gün oldu :( :( Yardıım?