Bu kadının amacı ne?

Gizli Üye
İş yerinde bir arkadaşla 1 yıldır tanışıyoruz aramız iyi, bu yaz beraber tatile gittik, orada gerçek yüzünü gördüm diyebilirim çok şaşırdım, kız aşırı alık herşeyi unutuyor ve bende çok hızlı bir insanım hiç unutmam yavaşlığa falan gelemem, ya kaç kez saçma sapan ayağında terlik terliğim nerede kafasında gözlük gözlüğüm nerede hatta en son plajda bikini sini astı unuttu bende haliyle sinirleniyorum yavaşlattığı için sürekli birşey arıyor bunların dışında ayağını çarptı bir yere morardı parmağı büyütüyorda büyütüyor bana birileri nazar değdirdi ondan neyden olucak kem gözlüler fesat insanlar diye bana ima da bulunuyor, dedimki kim değdirecek arkadaşım sevgilin mi seni kıskandı dedim yok ya o yanımızda değilki beni görmüyor, ben de dedimki ne yani ben miyim, ben mi nazar değdirdim de ayağını morarttın, ay yok canım falan diyor ama beni iğneliyor şok oldum ya, kız resmen şizofren gibi dünyanın etrafında döndüğünü sanıyor heralde üstüne üstlük ayağı sakat o halde ayağına 2 numara küçük terliği giyiyor yol boyunca ayyy ayaklarım acıyor, Bi yerine koy beni falan diye ağlıyor ben de dedimki arkadaşım madem ayağın sakat acı çekiyorsun niye inat edip bu terlikleri giyiyorsun, bu senin akılsızlığın nazar falan değil dedim, ayağın sakat rahat terliğini giyicen topuklu değil dedim ayağını sıkan şeyler değil, çıldırttı beni nazar da nazar diye. Bunun dışında ailemle 2. tatilimi yapıcağımı biliyor, ayy ıyy aile ile tatil mi olurmuş bee diyor, valla dedim ben ailemi seviyorum aile ortamım güzel gayet de eğlenceli, yani kadın ne desem kötü birşey diyor ya da benimle yarışıyor, plajdayız kendisi 33 yaşnda ben 27, bir çocuk geldi yanıma yabancı sandı beni asıldı falan bende istemedim cocuğu bunu gördü dediği şey şu ayy o aslında bana baktı da ben yüz vermedim hey Allahım yarışıyor her şeyde, bunun dışında da herşey dahil konseptiyle 2. tatilime gidiceğim için dediği şey şu, ayy öylede 500 kilo oluyorsun işte aaa valla çıldırdım en son ki bomba, kadın biraz görgüsüz bana göre herşeyin fotosunu çekiyor ve tatilin keyfini bozuyor açıkçası tamam ben de foto çekerim ama 2 3 yeter her saniyede olmaz, kendisini kırmamak için en sonunda ima ederek şunu söyledim, yaa babam cok kızar fotoğraf çok çekince, kızım görgüsüz müsün her şey gösterilmez derdi, bizde şimdi öyle olduk diyip güldüm, bunun üstüne hemen ayy eski işte geri kafalı Demez mi babama. Bende babam hiç geri kafalı biri değil aksine doğru tespitte bulunmuş dedim. Şimdi arama mesafe koydum kendisiyle, sizce derdi ne bunun, deli midir nedir ya, plaja giriyoruz bazı erkekleri almıyorlar tipi düzgün değilse biz bayanız sıkıntısız sokuyorlar bunun üstüne dediği şey, eee tabii benim gibi müşteriyi kaçırmak istemediler diyor, yani sen birşey değilsin vs. Demek istiyor yani durup duruken tatilde bu tür konuşmaları beni çok rahatsız etti, sizce amacı ne bu kızın?
Bu kadının amacı ne?
5 Görüş