25 gü

Sevgilimin ailesinin yanına taşınıyorum?

Soruyorum24
merhabalar ailemle yaşamak istemiyorumNedenlerini söylemek istemiyorum.. artık büyüdüm kendi kararlarımı verebilirim 19 yaşındayım Sevgilimin ailesinin yanına taşınınıcamO yüzden merak etim.. hangi engellerle karşılaşabilirim diye örneğin ailem şikayet edip polisler beni tutuklar mı? Veya hani 18 yaşı geçtiğim için kendi hakımla orda kalabilir miyim? Çünkü ailemin yanına dönemek istemiyorum özel sebebeplerden dolayı... Ondan dolayı garantiye almak istiyorum Herşey hazır param var, iş yerim var, sevgilimin ailesinden de izin aldım onlarda beni destekleyip davet eti evlerinde kalmama.. zaten onlara güveniyorum bana çok sevgiyle yaklaştılar kaç yılık yeni ailem diyebilirim... Sizce sorun çıkarmı? Eğer bildiniz birşey varsa yardım edin.. ailemden taşınmama. Ve lütfen cidden eğer biliyorsanız veya yaşadıysanız yazın... Yani kameralara yakalanmam diyebilirim çünkü kendimi iyice kapatmayı düşünüyorum siyah örtüyle bide polisler diyelim buldu aileme teslim edemezler bence. çünkü kendi hakımla taşındım değil mi? Hem 19 yaşındayım ondan dolayı bence çıkmaz sorun...
Güncellemeler:
25 gü
Ayy çok karışık olmuş kusura bakmayın ya oysaki ben boşluk kulanmıştım
Sevgilimin ailesinin yanına taşınıyorum?
8
1
Görüşünü yaz